Акустична гітара MARTIN D-28 (2017)

95 733 
В наявності
Бонусні бали: 1915 баллів
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Іноді інновації кроятся в деталях, і це, безумовно, вірно в разі оновленої моделі Martin D-28

Майже через століття свого домінування в якості квінтесенції Гіарі для таких музичних легенд, таких як Хенк Вільямс, Бітлз, Джонні Кеш, Ніл Янг, Боб Ділан і багатьох інших, легендарний Martin D-28 стає ще краще. «Після Другої світової війни D-28 виглядав дещо інакше, ніж його попередник, і став центральним елементом піку популярності фолк і фолк рок рухів в 1950-х і 1960-х роках», - говорить Кріс Мартін, голова і головний виконавчий директор Martin Guitar : «Ми взяли найкраще з гітар D-28 ери випуску мого діда і ери мого батька". Всі нові D-28 поєднують в собі багату історію гітари як такої з новітніми і найвідомішими інноваціями Martin. Виробник гітар з 184-річним досвідом об'єднав вантажні елементи, в тому числі відкриті кілки, витриманий то ер лаку верхньої деки, античні білі акценти та пікгадр зі штучного черепашачого панцира з новим профілем грифа, щоб дати любителям легендарного D-28 сучасне відчуття і зручність ігрових. Martin також додав зміщені спереду зв'язки верхньої деки, щоб посилити вібрацію верхній частині. Легенда стала ще краще!


Переважна більшість гітаристів в усьому світі вважають модель D-28 кращим творінням компанії Martin

Дійсно, Martin D-28 - це золотий стандарт, на який рівняються всі інші акустичні гітари на цій планеті. Цю модель ще часто називають "гарматою" за класичний багатий тон і потужну звукову проекцію, що ідеально підходять як для сцени, так і для студії. У цій гітарі весь багатий букет фірмового звучання Martin. Якщо ви шукаєте гітару з класичним, потужним, що заповнює всі приміщення звуком, варіантів краще просто не може бути!

об'ємне звучання

Акустична гітара Martin D-28 володіє багатим і могутнім звучанням басів, завдяки чому дредноути Martin і стали так популярні. Крім цього, яскравий презенс по верхах змушує струни співати навіть в насичених аранжуваннях. Martin's D-28 одночасно гучний і витончений, масивний і швидкий. Потужний і об'ємний звук звели D-28 на вершину гітарного Олімпу.

відбірна деревина

Відмінна акустична гітара - це в першу чергу деревина, і тут Martin D-28 володіє безкомпромісною якістю. Верхня дека з цілісної ситхинской їли для яскравості і чіткості кожної ноти. Обечайка і нижня дека виготовлені з цільного східно-індійського палісандра, класичної породи для Martin. Цілісний гриф з цільної накладкою з чорного дерева Martin D-28 неймовірно зручний і легкий в руці, якраз до пари його видатному звучанням!

Історія сучасної гітари почалася на початку двадцятого століття. Ранні дредноути Martin задали рух до видатної ролі гітари в сучасній музиці і встановили стандарт якості звучання всіх інших акустичних гітар. Дредноути Martin стали популярні завдяки резонансній теплому звучанню, якості виготовлення і стилю. Завдяки цьому гітари Martin стали важливою частиною музики 20-х і 30-х років. Ну а решта, як то кажуть, вже історія.


Верхня дека Цілісна ялина (Solid Sitka Spruce)
Нижня дека Цілісний Індійський Палісандр (Solid East Indian Rosewood)
Обечайка Цілісний Індійський Палісандр (Solid East Indian Rosewood)
окантовка Multi-Stripe по верхній і нижній деці
гриф Добірної деревини твердих порід c накладкою з чорного дерева (Ebony)
Ширина грифа Нульовий лад: 1 3/4 '', 12-й лад: 2 1/8 '' '
профіль грифа Modified Low Oval
Радіус накладки грифа High Performance Taper
інкрустація Точки - маркери ладів з перламутру
Брідж Чорне дерево (Ebony)
глибина корпусу 4.875 "(123мм)
верхній поріжок кістяний
Нижній поріжок Кістяний, з компенсацією мензури
Розетка Style 28
Лади 20
мензура 25.4 "
механіка Нікель, кілки відкритого типу
струни Martin SP Acoustic 92/8 Phosphor Bronze Medium (MSP4200)
колір натуральний
Система зв'язок деки Forward Shifted X Brace
додатково Фірмовий кейс в комплекті
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти інструменту)
Комплектація Гітара, фірмовий жорсткий кейс
виробництво США
Бренд:
C.F. Martin & Co
Верхняя дека:
Ель цельная
Накладка грифа:
Черное дерево
Нижняя дека:
Палисандр цельный
Производство:
США
Цвет:
Натуральный

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук