Акустична гітара преміум класу MARTIN OM-21 (Reimagined 2018)

90 413 
В наявності
Бонусні бали: 1808 баллів
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Насолоджуйтесь вишуканим Martin OM

У той час як дредноут відмінно підходить для гри медіатором, більш компактна і надзвичайно зручна OM створена для палацовий гри і лід партій. Студійні гітаристи вже давно використовують гітари Martin Orchestra Model щоб додати глибину і обсяг в композицію, а OM-21 забезпечує неймовірно насичений тембр, який чудово лягає в мікс. Конструкція Martin OM-21 чудово відображає традиції гітарного спадщини компанії: верхня дека з відбірної сіткінской їли, обичайка і нижня дека з індійського палісандра. Гладкий гриф з профілем Modified Low Oval і радіусом High Performance Taper дозволить вашим пальцях просто літати вгору і вниз по накладці з чорного дерева з ладами, ідеально посадженими по Plek-технології. Якщо ви любите гітари Martin, ваша колекція не буде повною без OM-41.

Новаторська модель Martin Orchestra Model

До появи Orchestra Model у всіх гітар Martin був однотипний дизайн з т.зв. 12-ладових грифом (те місце, де гриф з'єднується з декою), як у інструментів, які Крістіан Фредерік Мартін Старший вручну створював в 1830-х роках. Вони були подібні за формою, тембру і гучності сучасним класичним гітарам, хоча до кінця 1920-х років більшість з них були модифіковані дял використання сталевих струн замість кегутових. Цікаво, що гітари Martin Orchestra Model з'явилися завдяки, частково, банджо. Щоб йти в ногу з часом (і бути почутими), банджо виконавці - вони як правило відповідали за ритм в групах тієї епохи - стали цікавитися гітарами зі сталевими струнами, які звучали більш резонансно (і, по крайней мере, так само голосно). Banjo виконавці також використовували довші грифи, і на це Martin відповів першим 14-ладових (тепер гриф став більш дліннім і з'єднувався з декою в районі 14 лада) флеттопом, розробленим спеціально для сталевих струн. Дебютувавши в 1930 році в модифікаціях 18, 28 і 45, Orchestra Model розміром з тип ТОВ стала прототипом сучасної акустичної гітари зі сталевими струнами.

Plek досконалості

Гітари Martin преміум класу, такі як OM-21, проходять процедуру усадки і шліфування ладів на спеціальній Plek машині. Все для ідеально рівності і гладкості ладів. Plek Pro - це сучасний, керований комп'ютером процес, який сканує, вирівнює і садовить лади вашої гітари на мікроскопічному рівні точності для ідеального звучання без втрати сустейна, зведеного до мінімуму дзвону струн про лади, в тому числі і при грі бенд прийомами, незалежно від того , високо чи низько на грифі. Лади з Plek технологією на OM-42 гарантують, що кожна нота в кожній позиції звучить голосно і ясно з бездоганним тоном.

Верхня дека Цілісна ялина (Solid Sitka Spruce)
Нижня дека Цілісний Індійський Палісандр (Solid East Indian Rosewood)
Обечайка Цілісний Індійський Палісандр (Solid East Indian Rosewood)
окантовка Brown Tortoise Pattern
гриф Відбірна деревина твердих порід (Select Hardwood) c накладкою з чорного дерева (Ebony)
Ширина грифа Нульовий лад: 1 3/4 '', 12-й лад: 2 1/8 '' '
профіль грифа Modified Low Oval
Радіус накладки грифа High Performance Taper
інкрустація Точки - маркери ладів з перламутру
Брідж Чорне дерево (Ebony)
верхній поріжок кістяний
Нижній поріжок Кістяний, з компенсацією мензури
Розетка Multi-Stripe
Лади 20, технологія Plek
мензура 25.4 "
механіка Нікель, кілки відкритого типу з металевими ручками Butterbean
струни Authentic Acoustic Lifespan® 2.0 Light - 92/8 Phosphor Bronze MA540T
колір натуральний
Система зв'язок деки X Brace, Scalloped
додатково Фірмовий кейс в комплекті
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти інструменту)
Комплектація Гітара, фірмовий жорсткий кейс
виробництво США
Бренд:
C.F. Martin & Co
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты инструмента)
Производство:
США

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук