Цифрове піаніно Yamaha ARIUS YDP-103R (+блок живлення)

40 233 
Немає у наявності
Бонусні бали: 805 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Yamaha Arius - ELTON.COM.UA

Реалізуйте свій творчий потенціал з новим Yamaha Arius YDP-103! Ця доступна модель відрізняється натуральним звучанням і реалістичними відчуттями при грі і стане чудовим вибором для натхнених піаністів. Молоточковая клавіатура Graded Hammer Standard (GHS) допоможе виробити правильну техніку звуковидобування, для гри на акустичних піаніно.


Молоточковая механіка GHS з матовим покриттям чорних клавіш

Yamaha GHS - ELTON.COM.UA

Для будь-якого піаніста відчуття від роботи механіки як у справжнього фортепіано є основною вимогою. Молоточковая механіка Yamaha Graded Hammer Standard (GHS) має градацію ваги клавіш різних регістрах і відтворює характерні відчуття при натисканні в нижньому регістрі, де клавіші важче, і верхньому регістрі, де клавіші легше. Механіка GHS стане надійним партнером для Вас на довгі роки.

Ви можете встановити чутливість, використовуючи три пресета (hard, medium, soft) в залежності від вашого досвіду та стилю гри.

Тон-генератор Advanced Wave Memory (AWM)

AWM (Advanced Wave Memory) - це тон-генератор, завдяки якому Arius YDP-103R звучить об'ємно і насичено. Під час виконання тон-генератор вибирає схожі семпли, для створення яких ретельно записувалося звучання одного з кращих інструментів - Великого концертного рояля Yamaha CFIIIS.

Ще більш реалістичне звучання при використанні педалей

Yamaha Arius YDP-103 купить - ELTON.COM.UA

Педалі з функцією неповного натискання дозволяють відтворити найдрібніші нюанси звучання під час гри - як ніби ви граєте на акустичному роялі. Тривалість звучання нот зростає від ледь помітного до повноцінного при натисканні на сустейн педаль.

Швидкий і легкий доступ до улюблених функцій

Yamaha Arius YDP-103 купить - ELTON.COM.UA

Додаток "Digital Piano Controller", оптимізоване для iOS, переводить функціональність цифрового фортепіано на новий рівень. Перетворіть ваше iOS пристрій в інтуїтивний контролер, який полегшує доступ до функцій і налаштувань інструменту. Змінюйте параметри, вибирайте тембри і навіть записуйте власне виконання. Скориставшись цим додатком один раз ви не зможете жити без нього!

Експериментуйте і надихайтеся

Використовуйте два тембру одночасно, наприклад, фортепіано і струнні, для того щоб відкрити нові грані творчості. Ніщо не оживляє заняття музикою так, як експерименти зі звуками і створення унікальних комбінацій тембрів.

Більше ніж просто фортепіано

Ви можете підключити інструмент до комп'ютера або мобільного пристрою використовуючи стандартний USB кабель. iOS пристрої підключаються до YDP-103 за допомогою Yamaha UD-BT01 або Lightning-USB Camera Adaptor (купуються окремо). Arius може використовуватися в якості контролера або ж тон-генератора разом з величезною кількістю різноманітних музичних програм.

банкетка Yamaha

Arius YDP-103 комплектується комфортабельній банкеткою Yamaha з фіксованою висотою.


Акустика
6Вт x 2, 12 см x 6 см х 2
Бренд
Yamaha
Вес
37,5 кг
Гарантия
12 месяцев + 12 месяцев бесплатного сервисного обслуживания
Клавиатура
88 клавиш. Матовое покрытие черных клавиш
Комплектация
Фирменная банкетка в комплекте
Композиции
10 Demo Songs, 10 Piano Preset Songs
Контроллеры
3 педали Damper/Sostenuto/Soft
Механика
Молоточковая механика Graded Hammer Standard (GHS)
Питание
Сетевой адаптер PA-150A
Полифония
64 ноты
Производство
Индонезия
Разделение клавиатуры
Dual/Layers/Duo
Размеры
1357 x 815 x 422 мм
Тембры
10
Тон-генератор
AWM Stereo Sampling
Цвет
Темный палисандр (Rosewood)
Эффекты
Реверберация (4типа)
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші