Дисклавір Yamaha DGB1K Enst Disklavier Enspire ST (PE)

1 220 860 
Немає у наявності
Бонусні бали: 24417 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Дісклавір Yamaha ENSPIRE ST - це щось більше, ніж просто рояль для виконавця і слухача. Функції запису і відтворення, а також запатентована технологія Yamaha SILENT Piano роблять цей інструмент ідеальним вибором для сім'ї, захопленого виконавця або просто любителя музики. Унікальна технологія DSP Servo Drive System дозволяє домогтися максимально точного і детального відтворення виконання завдяки автоматичному контролю і калібрування руху клавіш і педалей в реальному часі під час відтворення.

Yamaha Disklavier купить в Украине

Технологічно строгий, акустично елегантний

Завдяки елегантною панелі управління, зберігається простота управління, а інструмент виглядає так само витончено, як кращі акустичні роялі Yamaha.

проста інтеграція

Можливість підключення до бездротової мережі і мобільних пристроїв, смартфонів і комп'ютерів відкриває доступ до всіх унікальним можливостям інструменту і ексклюзивного контенту.

Тисячі творів в одному шедеврі

Дісклавір ENSPIRE дозволить вам насолодитися будь-музикою, що підходить до вашого настрою або події - від класичних фортепіанних мініатюр або концертів до джазових і популярних композицій у супроводі аудіо та вокалу. Інтуїтивно зрозумілий і дружній призначений для користувача інтерфейс відкриває доступ до 500 передвстановленим композиціям * і тисячам композицій, які можна завантажити з онлайн-магазину Yamaha MusicSoft.

Ексклюзивні потокові сервіси

У доповнити до всього, ENSPIRE пропонує також революційний сервіс радіо-трансляцій, який дозволить вам відкрити для себе безліч фортепіанних виконань в затишній домашній обстановці. Yamaha Piano Radio відкриє для вас доступ до більш ніж 30 каналам фортепіанної музики, які працюють 24 години на добу.

* Попередньо композиції включають в себе 380 сольних фортепіанних композицій (PianoSoft Solo), 72 композиції з інструментальним акомпанементом (PianoSoft Plus) і 48 композицій з аудіо доріжками супроводу (PianoSoft Audio).

Видатні музиканти у вас у вітальні

Дісклавір ENSPIRE содежіт в собі виконання таких відомих, титулованих і легендарних артистів Yamaha як Сара МакЛахлан (Sarah McLachlan), Боб Джеймс (Bob James) і Джеймі Каллем (Jamie Cullum) *. Це не просто відтворення виступів артистів, а ексклюзивне виконання композицій ними самими, спеціально записане для ENSPIRE. Відчуйте найтонші штрихи, відтінки і емоції, які передає інструмент в точності відображаючи техніку і виконання артиста.

* Всього 48 композицій з аудіо-супроводом (PianoSoft Audio). 13 з них виконані артистами Yamaha: Сарою Маклахлан (Sarah McLachlan), Бобом Джеймсом (Bob James) і Джеймі Каллемом (Jamie Cullum).

Кожна нота, кожен нюанс

Дісклавір ENSPIRE - це єдиний інструмент, здатний достовірно передати кожну деталь фортепіанного виконання з точністю, недоступною іншим інструментам. Наприклад, час відпускання руки з клавіші безпосередньо впливає на швидкість повернення демпферов до струн, що допомагає піаністу точніше висловити свою музичну думку. У конкурентів використовуються зумовлені програмні рішення для управління часом повернення клавіш, при цьому кожна клавіша повертається з однаковою швидкістю. Такі програми відтворюють лише частину оригінального виконання, залишаючи як мінімум половину музичної інформації без уваги. Дісклавір ж здатний повторити кожну артикуляционную деталь виконання, включаючи швидкість відпускання руки з клавіш. Він до дрібниць відтворює те, що непідвладне іншим просунутим системам. Ці неперевершені можливості воспроізведенія в поєднанні з технологією AccuPlay DSP роблять ENSPIRE інструментом, який не просто дуже точно передає оригінальне виконання, але має можливість підлаштувати це відтворення для забезпечення найкращого сприйняття всіх найдрібніших деталей.

Натхненний технологією і енергією виконання

Можливість надзвичайно точного запису виконання дозволяє викладачам і студентам підвищувати свій рівень виконання і розширює можливості музичного самовдосконалення. Запатентована технологія синхронізації відео надає користувачам можливість створювати, зберігати і ділитися візуальним представленням свого виконання за допомогою Дисклавери і відеокамери.

звучання інновацій

Технологія Yamaha SILENT Piano ™ дозволяє прослуховувати, займатися і виконувати музику, не турбуючи оточуючих. Застосування унікальної технології бинаурального семпліювання, заснованої на інтерауральних властивості людського вуха, дозволяє Дисклавери ENSPIRE чудово відтворювати в нашуніках звучання великого концертного рояля Yamaha CFX з місця виконавця. Ця сучасна технологія інтегрована в кожну модель Дисклавери ENSPIRE серій ST і PRO і дозволить відчути і насолодитися усіма перевагами і перевагами вашого фортепіано.


поліфонія 256
тембри 16 (Piano, Electric Piano 1-3, Harpsichord 1 & 2, Vibraphone, Celesta, Pipe Organ 1-4, Jazz Organ, Strings, Choir, Synth Pad), 480 XG Voices & 12 Drum Kits
MIDI IN / OUT
Тон-генератор CFX Binaural Sampling / CFX Stereo Sampling
Комплектація У комплектацію входять активні референсні монітори MSP3, тримачі для моніторів, бездротовий маршрутизатор, ноти "50 Greats for the Piano", навушники.
USB TO HOST Так
USB TO DEVICE x3
додатково Silent система
Розміри глибина 151см
колір Поліроване чорне дерево (Polished Ebony)
виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
MIDI
IN/OUT
Бренд
Yamaha
Гарантия
12 месяцев + 12 месяцев бесплатного сервисного обслуживания
Комплектация
В комплектацию входят активные референсные мониторы MSP3, держатели для мониторов, беспроводной маршрутизатор, ноты "50 Greats for the Piano", наушники.
Полифония
256
Производство
Индонезия
Размеры
Глубина 151см
Тембры
16 (Piano, Electric Piano 1-3, Harpsichord 1 & 2, Vibraphone, Celesta, Pipe Organ 1-4, Jazz Organ, Strings, Choir, Synth Pad), 480 XG Voices & 12 Drum Kits
Тон-генератор
CFX Binaural Sampling / CFX Stereo Sampling
Цвет
Полированное черное дерево (Polished Ebony)
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші