Электроакустическая укулеле концерт Flight Leia CE

7 140 
В наявності
Ціни в баллах: 7140 баллів
Бонусні бали: 143 бала
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна
Ви будете справжнім лідером повстання з цієї укулеле концерт, яка буде предметом заздрості всій галактики. Ця укулеле зроблена з цільного масиву кедра, що додає їй приголомшливе яскраве звучання. Корпус виконаний з ламінату акації з кленовим відтінками, які надають укулеле акуратний закінчений вигляд до атласного покриття. Кожна Лея оснащена порожками і флюрокарбоновимі струнами Worth Brown. Кожна деталь ідеально відповідає оновленій головці грифа від Flight і вбудованому звукознімачу Double B1U.
 
Тонка, але сильна
невагомість
 
Тонкі інструменти зовсім не означають, що у них тонкий звук. Як і у скрипки, зменшене простір дає нам більше контролю над сустейном і звуком при створенні цього прекрасного інструменту. Лея - чудова укулеле, зручна в подорожі, зі звуком, яке можна порівняти з будь-укулеле з цієї серії. Ця укулеле, яка економить простір, її зручно тримати в руках, а звук готовий поставити на коліна цілу імперію.
 
Якісні струни, якісний звук
Ваша укулеле цього заслуговує.
 
Струни бренду Worth високо цінуються як професійними музикантами, так і любителями. Ці флюрокарбоновие струни підкреслюють гарний звук цих інструментів, привносячи абсолютну радість в кожну зіграну ноту.
 
Все починається з голови.
повне перетворення
 
У компанії Flight ми ніколи не зупиняємося на досягнутому. Ви можете побачити підтвердження цьому факту в розвитку наших головок грифа. Для нашої нової серії Princess ми змінили і поліпшили голову грифа, так само як і логотип Flight, надавши йому класичний вигляд.
 
Корпус
Розмір: Концерт (18 ладів)
Верхня дека: Цілісний кедр
Корпус: Ламінат акації
Бридж: Рожеве дерево
 
Гриф
Гриф: Береза
Накладка на гриф: Рожеве дерево
Лади і поріжки: Кость
Ширина лада: 35мм
Струни: Worth Brown
 
Iнше
Електроніка: подвійний активний звукознімач з контролем звуку.
 
Відмітки на ладах: 5й, 7й, 10й і 12й лади.
Особливості: активний звукознімач з контролем звуку, кленова розетка, струни Worth Brown, позначки на бічній частині грифа.
 
Чохол, буклет з інструкцією і упаковка стікерів в комплекті!
Бренд:
FLIGHT

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук