Електрогітара CORT G280DX (Nordic Night)

13 090 
Немає у наявності
Бонусні бали: 262 бала
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Cort G Series - ELTON.COM.UA

Електрогітари G Series - логічна еволюція вантажних інструментів, які стали справжньою класикою. Ця колекція гітар з двома вирізами пропонує дуже широкий вибір інструментів для всебічного задоволення потреб будь-якого гітариста.


Перевірена часом комбінація порід дерева

Cort G Series - ELTON.COM.UA

Корпус моделі G280DX виготовлений з вільхи, деревина якої відрізняється добре збалансованим чистим звучанням з багатим среднечастотним діапазоном. Додайте до цього гриф з накладкою з клена і ви отримаєте яскраве клацати "стратовское" звучання, з чудовою атакою, яке ідеально підходить практично для будь-якого стилю музики. А витончений топ з хвилястого клена підкреслює унікальність цього незвичайного інструменту.

Тримали Cort CFA-III

Cort G Series - ELTON.COM.UA

Cort CFA-III Tremolo - це переосмислення класичного тремоло на двох гвинтах. Базисна плита з міцної сталі, масивні сталеві сідла, плавна посадка важеля без монотонного прикручування і великі можливості налаштування - далеко не повний список його достоїнств. І, звичайно, найголовніше - точна і плавна робота протягом багатьох років служби.

Звукознімачі Cort Voiced Tone

Cort Voiced Tone - ELTON.COM.UA

Компанія Cort дуже серйозно підходить до гітарного звучання. Завдяки багаторічному досвіду виготовлення мільйонів прекрасних інструментів і датчиків для них, фахівці Cort змогли створити звукосниматели серії Voiced Tone. Головне достоїнство цих звукознімачів - вони ідеально підходять для електрогітар Cort, поскільки були розроблені спеціально для них.Хамбакер VTH-59 - класичний вінтажний датчик, обладнаний Alnico II магнітом, для того щоб отримати м'яке і органічне звучання в дусі легендарного PAF.Сингли Voiced Tone VTS-63 мають типово "скляне стратовское" звучання і характеризуються чудовою атакою. На відміну від багатьох недорогих синглів, де великий керамічний магніт приклеєний до звичайних (НЕ намагніченим) сталевим магнітопроводом, VTS-63 обладнані магнитопроводами відлитими з металу Alnico V, завдяки чому досягається класичне вінтажну звучання з чудовим балансом кожної струни.

Ергономічна п'ята і матовий лак грифа

Cort G Series - ELTON.COM.UA

На відміну від квадратного кріплення грифа до корпусу, поширеного на безлічі електрогітар, п'ята грифа моделі G280DX має закруглений профіль і зменшену товщину. Завдяки цьому, доступ до верхніх ладів став значно легше. А матове покриття грифа збільшує комфорт гри, особливо під час тривалих виступів і виконання швидких пасажів.

замкові кілки

Cort G Series - ELTON.COM.UA

Замкові кілки Cort більш стабільно тримають стрій, навіть при активному використанні тремоло і помітно спрощують процедуру заміни струн.


Тип конструкції Гриф на болтах (Bolt-On)
корпус Вільха (Alder) з топом з хвилястого клена
мензура 25 1/2 "(648мм)
гриф Клен (Maple)
накладка грифа Клен (компаундний радіус накладки 12 "-16")
інкрустація Позиційні маркери ладів
Брідж Cort CFA-III Tremolo
Звукознімачі Cort Voiced Tone VTS-63 & VTH-59 (SSH)
Лади 22 лади Medium Jumbo (2.7мм)
механіка хром
Колки Замкові кілки Cort
управління 1 гучність, 1 тон, 5-позиційний перемикач
колір Синій - NN (Nordic Night)
Комплектація Гітара, ключі
виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти)
Бренд:
Cort Guitars
Гриф:
Клен
Звукосниматели:
Пассивные
Количество ладов:
22
Конструкция грифа:
На болтах
Корпус:
Ольха
Мензура:
25.5"
Накладка грифа:
Клен
Производство:
Индонезия
Цвет:
Синий - NN (Nordic Night)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук