Електрогітара CORT G290 FAT (Antique Violin Burst)

16 709 
Немає у наявності
Бонусні бали: 334 бала
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Cort G Series - ELTON.COM.UA

Бутиковий дизайн і стиль, а також розширені тональні можливості є відмінними рисами G290 FAT. Високоякісні матеріали і компоненти разом з поліпшеними процесами збірки забезпечують ефектний зовнішній вигляд і зручність гри. 5-позиційний перемикач з особливою схемою розпаювання для двох хамбакерів розширює тональні можливості від потужних звуків хамбакера до гладких і блискучих синглових звуків для максимальної тембральной універсальності.

Корпус з болотяного ясена з топом з хвилястого клена

Корпус з болотяного ясена забезпечує теплий і насичений тон, в той час як топ з хвилястого клена не тільки візуально додає краси, але і покращує загальний звук, додаючи яскравості і посилюючи середні частоти.

Cort G290 FAT

Звукознімачі VOICED TONE VTH-77

Крім високої вихідної потужності і сустейна, важливих для сучасної музики, VTH-77 звучать відмінно і на чистому звуці, щоб отримати хороший тебмр для класичного блюзу / року, і охопити широкий спектр музичних жанрів і стилів.

Cort G290 FAT звукосниматели

Тримали Cort® CFA-III

Ця безкомпромісна тремоло система включає в себе сідла з нержавіючої сталі, сталеві якір і опорну плиту, які забезпечують поліпшений сустейн, більш швидку атаку і більш цілісний і збалансований основний тон.

Cort G290 FAT тремоло

замкові кілки

Замкові кілки Cort забезпечують чудову стабільність ладу, усуваючи прослизання струн і сприяючи їх швидкої заміни в разі потреби.

Cort G290 FAT замковые колки

Особлива схема розпаювання

Проста, але універсальна схема управління забезпечує музиканта всім необхідним, дозволяючи йому зосередитися на виконанні і творі. 5-позиційний перемикач і вся комутація спаяні за особливою схемою для забезпечення гладкого і блискучого звуку синглів у 2-й і 4-й позиції, як і повноцінного і потужного звучання хамбакерів в 1, 3 і 5 позиціях.

Cort G290 FAT распайка

Гриф і накладка з клена пташине око (Bridseye Maple)

Відібраний вручну для грифа і накладки клен пташиний очей забезпечує розкішний зовнішній вигляд, а також потужний среднечастотний діапазон, який допоможе інструменту виділитися в міксі.

Cort G290 FAT гриф

Мультірадіус накладки грифа (12 "-15.75")

Для гітаристів, яким подобається переходити від простих акордів на початку грифа до швидкої грі соло і бендів на вищих ладах: мультірадіус сприяє цьому і полегшує гру, так що ви можете зосередитися на музиці.

Cort G290 FAT мультирадиус

Профіль грифа ERGO-V

Нова розробка Cort - профіль грифа типу Ergo-V забезпечує більший комфорт в будь-якому положенні по всій довжині грифа для підвищення зручності гри.

Cort G290 FAT профиль грифа

Доступ до анкерного стрижня з торця грифа

Доступ до анкерного стрижня з торця грифа забезпечує зручність в плавної та точного налаштування прогину грифа. Таке розміщення регулювання анкера дозволяє точно налаштувати прогин залежно від бажаної техніки і стилю гри. Незалежно від того, чи є ви легато-фьюжн-гравцем з легким дотиком або техаським блюзовим майстром, який вважає за краще прийнятніший відстань між струнами і гріом, цей анкер легко налаштовується відповідно до вашим стилем.

Cort G290 FAT регулировка анкера


Тип конструкції грифна болтах (Bolt-On)
корпус Болотний ясен з топом з хвилястого клена
мензура 25 1/2 "(648мм)
гриф Клен (Maple)
накладка грифа Клен, мульти радіус (12 "-15.75")
інкрустація Позиційні маркери ладів
окантовка Кремова по корпусу
Брідж Cort CFA-III Tremolo
Звукознімачі Cort Voiced Tone Voiced Tone VTH-77 (HH)
Лади 22
механіка хром
Колки Замкові кілки Cort
управління 1 гучність, 1 тон, 5-позиційний перемикач
колір Antique Violin Burst (AVB)
Комплектація Гітара, ключі для анкера і тремоло
виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти)
Бренд
Cort Guitars
Гарантия
12 месяцев (на электронные и механические компоненты)
Производство
Индонезия
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо, вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші