Електрогітара CORT X500 (Open Pore Jean Burst)

28 490 
В наявності
Бонусні бали: 570 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Cort X Series - ELTON.COM.UA

Електрогітари серії X створені для швидкості. Агресивні контури корпусу і зручне сполучення грифа з корпусом зроблять вашу гру швидкої і легкої. З моменту своєї появи і до сьогоднішнього дня, електрогітари серії X користуються неймовірною популярністю. По-справжньому роковий дизайн, зручний профіль грифа і доступність зробили ці гітари справжнім бестселером.


Новий флагман в модернізованої серії "X", модель X500 має конструкцію з наскрізним грифом для додаткового сустейна, надійності і комфортного доступу до верхніх ладів. Також X500 може похвалитися корпусом з добірного болотяного ясена, накладкою грифа з чорного дерева, фірмовим тремоло Floyd Rose Special і активними звукоснимателями EMG 81 і EMG 60. Створена спеціально для важкої музики, ця модель, проте, досить універсальна і для багатьох інших музичних жанрів.

Корпус з болотяного ясена

Cort X-500 - ELTON.COM.UA

Болотний ясен - це одна з найпопулярніших і широко використовуваних у виробництві електро- та бас-гітар порода дерева. Міцність, малу вагу і пружне пробивну звучання з яскраво вираженою верхньою серединою - лише деякі з переваг ясеневих електрогітар, за які їх так люблять багато музикантів. А природна краса деревини болотяного ясена відмінно підкреслюється напівпрозорим покриттям Open Pore.

Звукознімачі EMG 81 і 60

Cort X-500 - ELTON.COM.UA

Найпопулярніший активний звукознімач в світі! EMG 81 оснащений керамічним магнітом в поєднанні з широкою поверхнею сталевих сердечників і відрізняється впізнаваним потужним звучанням з чудовою розбірливість і відмінним сустейном. Традиційно використовуваний в бріджевого позиції, EMG 81 дозволить вашому соло пробитися навіть через самий щільний мікс.

Завдяки використанню керамічного магніту, EMG 60 має потужний вихід і відмінний відгук у ВЧ діапазоні - ідеально для співучих соло партій. EMG 60 підкреслить розбірливість і характер звучання вашого інструменту і ідеально підходить для позиції у грифа.

Тримали FloydRose Special

Cort X-500 - ELTON.COM.UA

Жодна з тремоло систем не зрівняється з Floyd Rose в стабільності ладу інструменту. Навіть при екстремальному використанні, FloydRose Special зберігає плавність ходу і надійно зберігає лад кожної струни, даючи музикантові можливість зосередитися на виконанні, а не метушні з тюнером.

Конструкція з наскрізним грифом

Cort X-500 - ELTON.COM.UA

Коли ми говоримо про сустейном і сфальцьованому середньочастотному діапазоні, жодна конструкція не зрівняється з наскрізним грифом. Надійний як скеля і неймовірно зручний - гриф X500 ідеально підійде для любителів складних технічних партій помітно полегшуючи доступ до кожної ноті, особливо в верхньому регістрі.

Накладка грифа з чорного дерева

Cort X-500 - ELTON.COM.UA

Існує чимала кількість порід дерева, які використовуються для виготовлення накладки грифа. Всі вони мають свої переваги, але чорне дерево по праву вважається одним з кращих. Гладка і матово чорна поверхня не тільки шикарно виглядає і тактильно приємна, але також надає звучанню гітари характерну яскравість і читаність.

Гриф з 5 частин

Cort X-500 - ELTON.COM.UA

Для того, щоб надати грифу X500 додаткову міцність і стабільність, фахівці Cort створили багатошарову конструкцію з 5 частин добірного клена і екзотичної PangaPanga. Деревина екзотичної Африканської PangaPanga відрізняється чудовою твердістю і за своїми характеристиками дуже схожа на Венге.


Тип конструкції наскрізний гриф
корпус болотний Ясень (Swamp Ash)
мензура 25,5 "
гриф Клен (Maple) і Панг Панг (Panga Panga) 5 частин
накладка грифа Чорне дерево (Ebony), змінний радіус
окантовка Біла окантовка грифа
Брідж FloydRose® Special
Звукознімачі EMG® 60 (N) + 81 (B)
Лади 24 / Jumbo (2.9mm)
механіка Чорна
Колки Cort
управління 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач
колір Синій відкритий санберст - OPJB (Open Pore Jean Burst)
Комплектація Гітара, ключі
виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти)
Бренд
Гриф
Звукосниматели
Активные
Количество ладов
Конструкция грифа
Сквозной
Корпус
Болотный ясень
Мензура
Накладка грифа
Черное дерево
Производство
Индонезия
Цвет
Синий открытый санберст - OPJB (Open Pore Jean Burst)
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо, вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші
  • Недавно просмотренные