Електрогітара CORT X500 (Open Pore Trans Grey)

20 580 
В наявності
Бонусні бали: 412 баллів
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Cort X Series - ELTON.COM.UA

Електрогітари серії X створені для швидкості. Агресивні контури корпусу і зручне сполучення грифа з корпусом зроблять вашу гру швидкої і легкої. З моменту своєї появи і до сьогоднішнього дня, електрогітари серії X користуються неймовірною популярністю. По-справжньому роковий дизайн, зручний профіль грифа і доступність зробили ці гітари справжнім бестселером.


Новий флагман в модернізованої серії "X", модель X500 має конструкцію з наскрізним грифом для додаткового сустейна, надійності і комфортного доступу до верхніх ладів. Також X500 може похвалитися корпусом з добірного болотяного ясена, накладкою грифа з чорного дерева, фірмовим тремоло Floyd Rose Special і активними звукоснимателями EMG 81 і EMG 60. Створена спеціально для важкої музики, ця модель, проте, досить універсальна і для багатьох інших музичних жанрів.

Корпус з болотяного ясена

Cort X-500 - ELTON.COM.UA

Болотний ясен - це одна з найпопулярніших і широко використовуваних у виробництві електро- та бас-гітар порода дерева. Міцність, малу вагу і пружне пробивну звучання з яскраво вираженою верхньою серединою - лише деякі з переваг ясеневих електрогітар, за які їх так люблять багато музикантів. А природна краса деревини болотяного ясена відмінно підкреслюється напівпрозорим покриттям Open Pore.

Звукознімачі EMG 81 і 60

Cort X-500 - ELTON.COM.UA

Найпопулярніший активний звукознімач в світі! EMG 81 оснащений керамічним магнітом в поєднанні з широкою поверхнею сталевих сердечників і відрізняється впізнаваним потужним звучанням з чудовою розбірливість і відмінним сустейном. Традиційно використовуваний в бріджевого позиції, EMG 81 дозволить вашому соло пробитися навіть через самий щільний мікс.

Завдяки використанню керамічного магніту, EMG 60 має потужний вихід і відмінний відгук у ВЧ діапазоні - ідеально для співучих соло партій. EMG 60 підкреслить розбірливість і характер звучання вашого інструменту і ідеально підходить для позиції у грифа.

Тримали FloydRose Special

Cort X-500 - ELTON.COM.UA

Жодна з тремоло систем не зрівняється з Floyd Rose в стабільності ладу інструменту. Навіть при екстремальному використанні, FloydRose Special зберігає плавність ходу і надійно зберігає лад кожної струни, даючи музикантові можливість зосередитися на виконанні, а не метушні з тюнером.

Конструкція з наскрізним грифом

Cort X-500 - ELTON.COM.UA

Коли ми говоримо про сустейном і сфальцьованому середньочастотному діапазоні, жодна конструкція не зрівняється з наскрізним грифом. Надійний як скеля і неймовірно зручний - гриф X500 ідеально підійде для любителів складних технічних партій помітно полегшуючи доступ до кожної ноті, особливо в верхньому регістрі.

Накладка грифа з чорного дерева

Cort X-500 - ELTON.COM.UA

Існує чимала кількість порід дерева, які використовуються для виготовлення накладки грифа. Всі вони мають свої переваги, але чорне дерево по праву вважається одним з кращих. Гладка і матово чорна поверхня не тільки шикарно виглядає і тактильно приємна, але також надає звучанню гітари характерну яскравість і читаність.

Гриф з 5 частин

Cort X-500 - ELTON.COM.UA

Для того, щоб надати грифу X500 додаткову міцність і стабільність, фахівці Cort створили багатошарову конструкцію з 5 частин добірного клена і екзотичної PangaPanga. Деревина екзотичної Африканської PangaPanga відрізняється чудовою твердістю і за своїми характеристиками дуже схожа на Венге.


Тип конструкції наскрізний гриф
корпус Болотний Ясень (Swamp Ash)
мензура 25,5 "
гриф Клен (Maple) і Панг Панг (Panga Panga) 5 частин
накладка грифа Чорне дерево (Ebony), змінний радіус
окантовка Біла окантовка грифа
Брідж FloydRose® Special
Звукознімачі EMG® 60 (N) + 81 (B)
Лади 24 / Jumbo (2.9mm)
механіка Чорна
Колки Cort
управління 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач
колір Сірий відкритий - OPTG (Open Pore Trans Grey)
Комплектація Гітара, ключі
виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти)
Бренд:
Cort Guitars
Гриф:
Клен
Звукосниматели:
Активные
Количество ладов:
24
Конструкция грифа:
Сквозной
Корпус:
Болотный ясень
Мензура:
25.5"
Накладка грифа:
Черное дерево
Производство:
Индонезия
Цвет:
Серый открытый - OPTG (Open Pore Trans Grey)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук