Електрогітара DANELECTRO 59M NOS + (Baby Blue)

14 963 
Немає у наявності
Бонусні бали: 299 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Найпопулярніша модель від Danelectro - тепер з поліпшеними NOS + звукоснимателями!

Модель '59M NOS + - це приголомшлива реінкарнація найуспішнішою електрогітари Danelectro, заснована на класичній формі Shorthorn. Нові звукосниматели зберігають характер оригінальних NOS з 15-річними Alnico магнітами, але при цьому вигідно відрізняються від них більш яскравими верхами, пробивний серединою і щільним басом. Середнє положення 3-позиційного перемикача активує послідовний режим звукознімачів з характерним "кусючі" тоном і важким сустейном - ідеально для того, щоб розгойдати твій улюблений ламповий підсилювач!

Традиційна Chambered Solid Body конструкція

Для того, щоб відтворити унікальне вінтажну звучання оригінальної Danelectro '59M, частково порожнистий корпус інструменту виконаний за традиційним, перевіреним часом рецептом: центральний блок і обичайка з тополі, порожнисті "вуха" і деки з мезоніта. Саме такий незвичайний вибір матеріалів і конструкції і є одним із джерел "того самого" яскравого, але об'ємного тембру, пленившего багато поколінь гітаристів.

Звукознімачі Lipstick®

Оригінальні Lipstick датчики дійсно були виготовлені з використанням металевих корпусів від губної помади (саме так і перекладається їх назва), які Danelectro закуповували у виробників косметики. Саме такими "губнопомаднимі" звукоснимателями оснащувалося більшість оригінальних електро- і бас-гітар Danelectro. Вся електронна начинка розміщувалася в цьому корпусі, завдяки чому вдалося помітно знизити вартість інструментів.

Сучасні звукосниматели, звичайно, не використовують корпус від губної помади, а мають корпус, спеціально виготовлений в цьому дизайні. Виконані на основі традиційних синглових датчиків, з електронікою вміщеній в металеву хромовану трубку, ці звукознімачі відрізняються не тільки унікальним зовнішнім виглядом, але також мають всі люди знають фірмове звучання Danelectro.

Колки типу Kluson

З'явилися більш 70 років тому, кілки типу Kluson досі користуються популярністю в усьому світі. Вони не тільки підкреслюють автентичність '59M NOS +, але також відрізняються підвищеною надійністю, плавним м'яким ходом і відмінно тримають стрій.

бридж Wraparound

Масивний бридж типу Wraparound чудово передає вібрацію струн на корпус інструмента, забезпечуючи збільшений сустейн і чудовий резонанс кожної ноти. Продумана конструкція дозволяє легко змінювати струни і індивідуально відбудовувати мензуру кожної з них.


Тип конструкції Гриф на болтах
корпус Частково порожнистий (Chambered Solid Body) корпус. Центральна частина: тополя (Poplar), верхня і нижня деки: Мазоніт (Masonite)
мензура 25 "(635 мм)
гриф клен
накладка грифа Палісандр (Rosewood)
Брідж Wraparound Tune-o-Matic (з індивідуальним регулюванням сідел)
Звукознімачі 2 х Lipstick NOS
Лади 21 лад
механіка хромована
Колки Хромовані кілки типу Kluson
управління 3-позиційний перемикач, 2 х гучність, 2 х тон
колір Блакитний - Baby Blue
виробництво Корея
Гарантія 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту)
Бренд
Danelectro
Гарантия
12 месяцев (на механические и электронные компоненты инструмента)
Гриф
Клен
Звукосниматели
Пассивные
Количество ладов
21
Конструкция грифа
На болтах
Корпус
Мазонит
Мензура
25"
Накладка грифа
Палисандр
Производство
Корея
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо, вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші