Електрогітара DANELECTRO 64D (Red Metallic)

33 488 
Немає у наявності
Бонусні бали: 670 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Гітара, яку ти завжди хотів - Danelectro The 64 ™

Епічно повернення класичної моделі 1960-х років! Прокачаний потужний сингл формату P90 біля грифа і унікальний Lipstick® хамбакер у бриджу. Хочеш ще більше гнучкості? Без проблем - в хромований регулятор тону ми вбудували push-pull перемикач з режимом відсічення. Тримали Bigsby® і бридж з роликовими сідлами для стабільності ладу! Нульовий лад для яскравого пробивної звучання! Ти просто не захочеш випускати цю гітару з рук !!!

Натхненний рок-н-ролом дизайн

Одна з найбільш приголомшливих фішок Danelectro 64 - це класичний вінтажний зовнішній вигляд. Цей харизматичний дизайн заснований на легендарних інструментах компанії Mosrite з далеких 1960-х років і доповнений деякими сучасними вдосконаленнями. Автентичність підкреслена увагою навіть до найдрібніших деталей, таким як регулятори, планка грифа і колки оригінальної форми і наявність нульового ладу, який часто використовувався на гітарах тих років.

нульовий лад

Danelectro 64 оснащена нульовим ладом, розташованим перед порожком. Навіть у відкритому положенні струни лежать на цьому ладу (який може бути незначно вище за інших ладів). Сьогодні така конструкція вважається застарілою і в основному не використовується, за винятком інструментів, які позиціонуються як "вінтажні". Проте, нульовий лад - це не косметична фішка, а корисний елемент конструкції поліпшує інтонування (особливо на перших трьох ладах) і робить звучання відкритих струн яскравіше.

оригінальні звукосниматели

На Danelectro 64 встановлені унікальні звукосниматели: Dual Humbucking Lipstick в позиції у бриджу і збільшений Vintage Style Single біля грифа. Така комбінація датчиків в поєднанні з функцією відсічення дає музикантові абсолютно нову палітру тембрів, одночасно вантажних і модернових.

Оригінальні Lipstick датчики дійсно були виготовлені з використанням металевих корпусів від губної помади (саме так і перекладається їх назва), які Danelectro закуповували у виробників косметики. Саме такими "губнопомаднимі" звукоснимателями оснащувалося більшість оригінальних електро- і бас-гітар Danelectro. Вся електронна начинка розміщувалася в цьому корпусі, завдяки чому вдалося помітно знизити вартість інструментів.

Сучасні звукосниматели, звичайно, не використовують корпус від губної помади, а мають корпус, спеціально виготовлений в цьому дизайні. Виконані на основі традиційних синглових датчиків, з електронікою вміщеній в металеву хромовану трубку, ці звукознімачі відрізняються не тільки унікальним зовнішнім виглядом, але також мають всі люди знають фірмове звучання Danelectro.

тримали Bigsby

Вінтажну тремоло Bigsby відрізняється плавною роботою вібрато, а завдяки використанню роликового бриджу типу Tune-o-matic забезпечується стабільність ладу. Bigsby характеризується дуже контрольованої роботою у всьому діапазоні і не потребує докладання зайвих зусиль під час використання. Ідеальний вибір для гітаристів віддають перевагу повільні і плавні бенди.

Колки типу Kluson

З'явилися більш 70 років тому, кілки типу Kluson досі користуються популярністю в усьому світі. Вони не тільки підкреслюють автентичність D64, але також відрізняються підвищеною надійністю, плавним м'яким ходом і відмінно тримають стрій.


Тип конструкції Гриф на болтах
мензура 24.5 "(622 мм)
гриф клен
накладка грифа Палісандр (Rosewood)
Брідж Bigsby® + Tune-o-Matic з роликовими сідлами
Звукознімачі Збільшений сингл (P90) з потужним виходом + Dual Lipstick® хамбакер
Лади 22 лади (нульовий лад біля порожка)
механіка хромована
Колки Хромовані кілки типу Kluson
управління 3-позиційний перемикач, 1 х гучність, 1 х тон (c push-pull)
колір Червоний металік - Red Metallic (REDM)
виробництво Корея
Гарантія 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту)
Бренд
Danelectro
Гарантия
12 месяцев (на механические и электронные компоненты инструмента)
Производство
Корея
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо, вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші