Електрогітара EPIPHONE LES PAUL MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC

14 092 
Немає у наявності
Бонусні бали: 282 бала
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Электрогитара, 6 струн, форма корпуса – Les Paul, дека – облегченный махагони, гриф – махагони/лаурель, звукосниматели – Alnico Classic Pro (H-H), цвет – зеленый

Основні особливості електрогітари EPIPHONE LES PAUL MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC: Вінтажний Les Paul надає тон та ігрові можливості американської класики; Легка, резонуюча, напівпорожниста дека з махагоні з покриттям кольору металік володіє сценою; Гриф із махагоні з накладкою з лауреля забезпечує класичну гру та відчуття Les Paul; Пара звукознімачів Alnico Classic Pro видає жирний, теплий, хамбакерний тон; 2 регулятори гучності з відсіченням котушок і схемою Treble Bleed, а також 2 регулятори тону з перемикачем фази; Нікельована фурнітура, регулятори Clear Speed і нікелеві кришки звукознімачів додають ефектність на сцені; Бридж LockTone ABR і струнотримач-стопбар забезпечують приголомшливу підтримку строю та сустейн; Кілки Grover Rotomatic 18:1 роблять настройку плавною та надійною; 22 лади Medium Jumbo для легкого виконання акордів і соло; Інкрустація у вигляді вінтажних трапецій кричать про класику.

Якщо ви хотіли отримати дизайн, звучання та ігрові можливості класичного Les Paul, тоді зверніть увагу на електрогітару EPIPHONE LES PAUL MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC. Цей серйозний Les Paul з класичним дизайном має всі риси, які зробили Les Paul популярним у всьому світі. Електрогітара володіє легкою, резонуючою, напівпорожнистою декою з махагоні з кленовим топом з чудовим покриттям кольору металік, що підкреслює забарвлення інструменту. Гриф з махагоні з накладкою з індійського лауреля надає класичні ігрові можливості і відчуття Les Paul, а пара звукознімачів Alnico Classic Pro — жирний, теплий, хамбакерний тон.

Оновлене вінтажне звучання

EPIPHONE LES PAUL MUSE WANDERLUST GREEN METALLIC занурить вас у світ вінтажного звучання Les Paul разом зі звукознімачами Alnico Classic Pro. Ці традиційні хамбакери мають тональне забарвлення вінтажних PAF, але з трохи підвищеним виходом для сучаснішого звучання. Магніти Alnico5 у цих монстрах забезпечують вищий вихід і підсилюють середину та верхи, при цьому не затискаючи баси. А за допомогою 2 регуляторів гучності з відсіченням котушок і схемою Treble Bleed, а також 2 регуляторів тону з перемикачем фази світ налаштування звуку цих хамбакерів є величезним і улюбленим.

Вінтажні елементи

Muse — це дуже доречна назва, оскільки ця прекрасна електрогітара має елементи, які гітаристи вважають характерним рисами класичного дизайну Les Paul. Нікельована фурнітура, регулятори Clear Speed і нікелеві кришки звукознімачів додають ефектність на сцені. Бридж LockTone ABR і струнотримач-стопбар забезпечують приголомшливу підтримку ладу та сустейну, а кілки Grover Rotomatic 18:1 роблять настройку плавною та надійною. Накладка з лауреля прикрашена 22 ладами Medium Jumbo для легкого виконання акордів і соло, а також інкрустацією у вигляді вінтажних трапецій, яка надає класичну естетику!

Читати далі
Тип Електрогітари
Вид Правосторонні
Кількість струн 6
Колір Зелений
Кількість ладів 22
Звукознімачі H-H
Тремоло Нема
Матеріал деки Махагоні/Клен
Матеріал грифа Махагоні/Лаурель
Мензура 24.75" (629 мм)
Форма корпусу Les Paul
Тип кріплення грифа Вклеєний
Профіль грифа Custom C
Регулятори 2 гучність, 2 тон, 3-позиційний перемикач
Бридж LockTone Tune-O-Matic
Кілки Grover Rotomatic
Інкрустація На грифі у вигляді перламутрових трапецій
Додатково Струни: .010, .013, .017, .026, .036, .046
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Бренд:
EPIPHONE
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук