Електрогітара EPIPHONE LES PAUL STUDIO EBONY

12 512 
Немає у наявності
Бонусні бали: 250 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Електрогітара, 6 струн, дека - махагони / кленовий шпон, гриф - махагони / пао феро, звукознімачі - Epiphone Alnico Classic Plus / Alnico Classic (HH), колір - чорний

Основні особливості електрогітари EPIPHONE LES PAUL STUDIO EBONY: Класичний стиль Les Paul; Легкий корпус з махагони дає чудовий тон без надмірностей; Гладкий кленовий шпон додає нотки блиску і краси; Звукознімачі Alnico Classic типу хамбакер в позиції бридж і НЕК з потенціометрами CTS забезпечують широкий спектр відтінків вантажного звучання; Профіль грифа 60's SlimTaper «D» надзвичайно зручний і простий під час гри; Мензура - 24.75 "; Накладка з пао феро з інкрустацією у вигляді трапецій; Бридж LockTone Tune-o-matic і кілки Grover 18: 1 забезпечують неперевершену інтонацію.

Легкий LP з топом з шпонованих клена і хамбакерами Alnico

EPIPHONE LES PAUL STUDIO EBONY поєднує в собі легкий корпус з махагони і топ з шпонованих клена. Цей інструмент без надмірностей володіє чудовою продуктивністю і всіма необхідними візуальними складовими. Його тонкий гриф з махагони з профілем 60's SlimTaper «D» і накладка з пао феро з інкрустацією у вигляді трапецій забезпечують відмінну играбельность і розкіш. EPIPHONE LES PAUL STUDIO EBONY оснащена двома хамбакерами Alnico Classic і Classic Plus з потенціометрами CTS для насиченого, безкомпромісного тону. Колки Grover 18: 1 і бридж LockTone Tune-o-matic гарантують чітку інтонацію з кожним душевним ритмом і пристрасної мелодією, які ви зіграєте на цій електрогітарі «на всі випадки життя». Доповнюють образ чорні ручки потенціометрів Speed Knobs дають швидкий доступ до бажаних тонам Les Paul.

Обрана деревина надає класичні тони

Класичні види деревини, які використовуються на корпусі EPIPHONE LES PAUL STUDIO EBONY, являють собою поєднання чистоти, чіткості і насиченості. Ви отримаєте кусючі верхні частоти від топа з шпону клена і чудову глибину від легкого махагони. Вклеєний гриф з махагони і накладка з пао феро ще більше підсилюють звучання цієї електрогітари. Неважливо, чи хочете ви отримати дзвінке звучання або запальні тони, вам сподобається весь діапазон звуку, тональностей і іграбельності, які ви отримаєте від EPIPHONE LES PAUL STUDIO EBONY.

Звукознімачі на будь-який випадок

Les Paul завжди були електрогітарами, придатними для будь-якої ситуації. Хамбакери Alnico Classic в EPIPHONE LES PAUL STUDIO EBONY дають вам все необхідне: від агресивності року до бархатистою плавності джазової музики. Вони мають високий рівень виходу, тому ви ніколи не заблукаєте в міксі. Незалежно від того, в якому стилі музики ви граєте, EPIPHONE LES PAUL STUDIO EBONY підійде вам.

Неперевершена рок-гітара

На протязі декількох поколінь гітаристи тяжіли до Les Paul. Рок-ікони, такі як Джиммі Пейдж, Ерік Клептон, Джефф Бек, Слеш і багато інших, активно використовували цю модель. Від теплих, насичених блюзових тонів до вбивчих фатальних рифів і соло - Les Paul впорається з усім. Зацікавлені у використанні культового тони протягом десятиліть? Зустрічайте класику сьогоднішнього дня - EPIPHONE LES PAUL STUDIO EBONY.

Тип електрогітари
вид правобічні
кількість струн 6
колір чорний
кількість ладів 22
Звукознімачі HH
тремоло немає
матеріал деки Махагони / Клен
матеріал грифа Махагони / Пао феро
мензура 24.75 "(629 мм)
форма корпусу Les Paul
Тип кріплення грифа вклеєний
профіль грифа 1 960's SlimTaper; D profile
регулятори 2 гучність, 2 тон, 3-позиційний перемикач
Брідж LockTone ABR Tune-o-matic
Колки нікель
інкрустація На грифі у вигляді перламутрових трапецій
додатково Струни: .010, .013, .017, .026, .036, .046
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Бренд:
EPIPHONE
Количество струн:
6

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук