Електрогітара FENDER OFFSET DUO-SONIC HS PAU FERRO SURF PEARL

23 067 
Немає у наявності
Бонусні бали: 461 бал
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Електрогітара серії Offset Duo-Sonic, 6 струн, форма - Duo-Sonic, дека - вільха, гриф - клен / пао феро, звукознімачі - Duo-Sonic Humbucking / Duo-Sonic Single-coil, укорочена мензура 24 ", колір - серф перл .

Особливості електрогітари FENDER OFFSET DUO-SONIC HS PAU FERRO SURF PEARL: Мензура 24 "; С-подібний гриф з клена; нековий звукознімач Duo-Sonic single-coil; бріджевого звукознімач Duo-Sonic humbucking з можливістю розщеплення схеми; 9.5-дюймова кленова накладка з 22 ладами Medium Jumbo; Фіксований бридж Strat® струни-крізь-корпус з 6 сідлами з вигнутою стали (bent steel); Регулятори гучності і тону; 3-позиційний перемикач.

Модернізована версія навчального-який став-класикою інструменту, спочатку випущеного в 1956 році, компактна форма електрогітари FENDER OFFSET DUO-SONIC HS PAU FERRO SURF PEARL суперечить своєму гігантському звучанням. Це ідеальний компаньйон для авантюрних музикантів, які не бояться піти проти норми і зруйнувати очікування вщент.

Укорочена мензура була спочатку запропонована в 60-х для класичних гітар Fender, таких як Jaguar і Mustang. 24-дюймова мензура залишається елементом автентичного дизайну Fender, пропонованого і сьогодні. Завдяки вінтажному виходу, 2 звукознімача (сингл і хамбакер) Duo-Sonic додають унікальні риси звучанню гітари. Чисті фендеровскіе тони інструменту сяють поліпшеними верхніми гармоніками і чітким середнім діапазоном, який завжди добре чутно.

Електрогітара FENDER OFFSET DUO-SONIC HS PAU FERRO SURF PEARL володіє сучасним грифом, розробленим для зручності і продуктивності, з сучасним С-подібним профілем, 9.5-дюймовим радіусом накладки і ладами Medium Jumbo. Ідеально підходить для тих, хто грає, тримаючи великий палець на задній або бічній частині грифа. Електрогітара має 3-позиційний перемикач, що дає звучання або бріджевого або нековий звукознімача, або обох одночасно. Натискання кнопки перетворює бріджевий хамбакер в сингл, відкриваючи різноманіття тонів. Ця модель має фіксованим бриджем з 6 сідлами для стабільності настройки, точної інтонації і збільшеного сустейна. Дизайн струни-крізь-корпус підсилює передачу вібрації від струн до корпусу для додаткового сустейна.

FENDER OFFSET DUO-SONIC HS PAU FERRO SURF PEARL володіє спеціальною пластиною з вигравіруваним логотипом Fender - буквою «F» - елементом класичного дизайну інструментів Fender.

Тип електрогітари
вид правобічні
кількість струн 6
колір зелений
кількість ладів 22
Звукознімачі HS
тремоло немає
матеріал деки вільха
матеріал грифа Клен / Пао феро
мензура 24 "(610 мм)
форма корпусу Duo-Sonic
Тип кріплення грифа Болчений
профіль грифа "C" Shape
регулятори 3 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач
Брідж 6-Saddle Strings-Through-Body Strat Hardtail with Bent Steel Saddles
Колки Нікель / Хром
інкрустація На грифі у вигляді точок
додатково Перемикач відсічення котушки бріджевого звукознімача; Струни: Fender USA, NPS, .010-.046 Gauges
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Бренд
FENDER
Количество струн
6
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо, вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші