Електрогітара FENDER VINTERA ROAD WORN 60S STRATOCASTER PF FMG

39 948 
Немає у наявності
Бонусні бали: 799 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Электрогитара, 6 струн, форма корпуса – Stratocaster, корпус – ольха гриф – клен/пао ферро, покрытие – состаренная нитроцеллюлоза, звукосниматели – Vintage-Style '60s Single-Coil Hot Strat (S-S-S), цвет – темно-золотой

Основні особливості електрогітари FENDER VINTERA ROAD WORN 60S STRATOCASTER PF FMG: Нітроцелюлозний лак, зістарений до рівня Road Worn; 3 звукознімачі Vintage-Style '60s Single-Coil Hot Strat; 2 регулятори тону: нек/мідл і бридж; Гриф Mid '60s "C" з клену; 7.25-дюймова накладка з 21 вінтажним ладом; Бридж з тремоло 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo; В комплекті чохол.

Електрогітара FENDER VINTERA ROAD WORN 60S STRATOCASTER PF FMG відтворює зовнішній вигляд і відчуття оригінальної моделі, на якій грали не одне десятиліття. Покритий нітроцелюлозним лаком, який цінують за природні акустичні властивості і характерні вікові візерунки, а потім вручну зістарений для автентичного вигляду, цей інструмент надає дзвіноподібний тон і комфортну гру, які ви очікуєте від приголомшливої вінтажної гітари.

Для сучасного звучання Fender творці переозвучили тріо звукознімачів-синглів Stratocaster, трохи підсиливши звук за рахунок збільшення рівня виходу для більшого об’єму та гейну. Жирні, але точні, вони володіють потужністю, необхідною для будь-якого стилю музики. Гриф Mid '60s "C" має 7.25-дюймову накладку з 21 вінтажним ладом для відчуття класики під час гри. Бридж з тремоло 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo та вінтажні кілки надають естетику 60-х, надійну роботу і стабільний стрій.

Інші особливості FENDER VINTERA ROAD WORN 60S STRATOCASTER PF FMG включають вінтажні ґудзики для ременя, хромовану фурнітуру та пластину грифа на 4 болтах. У комплекті чохол.

Читати далі
Тип Електрогітари
Вид Правосторонні
Кількість струн 6
Колір Золотий
Кількість ладів 21
Звукознімачі S-S-S
Тремоло Є
Матеріал деки Вільха
Матеріал грифа Клен/Пао феро
Мензура 25.5" (648 мм)
Форма корпусу Stratocaster
Тип кріплення грифа Зболчений
Профіль грифа Mid '60s "C"
Регулятори 1 гучність, 2 тон, 5-позиційний перемикач
Бридж 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo
Кілки Vintage-Style
Інкрустація На грифі у вигляді білих точок
Додатково Струни: Fender USA Bullets 3250L Nickel Plated Steel (.009-.042 Gauges)
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Комплектація Гітара, чохол
Бренд:
FENDER
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук