Електрогітара FUJIGEN EOS-AL-R ODYSSEY EXPERT SERIES (AWH)

56 508 
Немає у наявності
Бонусні бали: 1130 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Електрогітара Odyssey Expert Series

Корпус з вільхи

Вільха характеризується добре збалансованим чистим звучанням з багатим среднечастотним діапазоном. Дуже поширена деревина для виготовлення корпусу електрогітари.

Колки і тремоло Gotoh

Японська фурнітура Gotoh використовується при виготовленні висококласних інструментів вже багато років, зарекомендувавши себе високою якістю виготовлення і хорошою функціональністю.

Low Setting Set Up (LSS) Поглиблена посадка грифа для максимальної зручності гри

LSS FGN ELTON.COM.UA

Фахівці Fujigen розробили оригінальний метод кріплення грифа для досягнення більш щільного з'єднання грифа і корпусу гітари. Кут, під яким гриф з'єднаний з корпусом є критичним фактором в відбудові струнних інструментів. Незважаючи на те, що загальна висота струни налаштовується за допомогою бриджу, наше оригінальне поєднання LSS дозволяє встановити екстра-низьку висоту струн для досягнення максимальної зручності при грі.

Circle Fretting System (CFS)

FGN C.F.S. system ELTON.COM.UA

Ретельно відполіровані і незначно зігнуті лади встановлені на накладку грифа, покращуючи інтонування, збільшуючи сустейн і забезпечуючи по справжньому гармонійне звучання кожної ноти.

(використовувані лади - стандартні, тому при необхідності сервісу ви можете без проблем замінити їх)

Незважаючи на те, що радіальна система ладів поки ще не так поширена як традиційна, в результаті проведення всеосяжних досліджень, ми виявили що CFS безумовно позитивно впливає на зручність гри і звучання струнних інструментів і цей ефект задовольнить навіть найвимогливіших музикантів.

думка музикантів

Ще в процесі розробки нашої революційної концепції, ми отримали безліч позитивних відгуків від професійних музикантів, що грають в різних стилях.

Самий часто повторюваний відгук - гітара звучить помітно чистіше, а звучання кожної ноти стає більш розбірливим, що сприяє досягненню більш багатого і збалансованого звучання як при виконанні соло, так і при грі акордами. Більш того, навіть при використанні декількох педалей ефектів, таких як овердрайв, реверб або хорус, читаність і розбірливість кожної ноти зберігаються!

Деякі музиканти також відзначили, що завдяки відсутності необхідності шукати пальцями правильну позицію на грифі, компенсуючи неточності інтонування традиційної системи ладів, рука при грі напружується значно менше.

Змінний радіус грифа (Compound Radius)

Compound radius FGN ELTON.COM.UA

Накладка грифа на гітарах з металевими струнами зазвичай має певний радіус. Його призначення - забезпечити музикантові комфорт при грі. Грифи з постійним радіусом стали промисловим стандартом при виробництві гітар і використовуються при виготовленні більшості інструментів.Змінний радіус - це назва просунутої технології виготовлення накладки грифа. Радіус поступово збільшується: від більш округлого біля голови грифа до більш плоского біля корпусу. Технологія Compound Radius дозволяє легко грати акордами і забезпечує зручність ведення соло партій на верхніх ладах.Ми вирішили використовувати 250мм радіус у нульового поріжка для комфорту і зручності хвата при грі акордами. Але в міру переходу до верхніх ладів такий радіус часто стає причиною небажаних призвуків і брязкоту струн, особливо при добуванні бендів. Цю проблему звичайно ж можна було вирішити, збільшивши висоту струн, але ми вирішили вчинити інакше. 350мм радіус в районі п'яти грифа став ідеальним вирішенням проблеми. Він дозволяє отримувати бенди при висоті струн менш 1,9мм і забезпечує неймовірний комфорт при виконанні соло-партій.

Звукознімачі FGN

Звукознімачі FGN розроблені фахівцями Fujigen і виробляються на кращих японських фабриках.


Для виготовлення синглів ми використовуємо Alnico5 магніти. Це дозволяє домогтися унікального звучання - суміш вантажного тони 1960 років і сучасний потужний сустейн. Ми трохи послабили високі частоти, які часто звучать дуже жорстко і неприємно для вуха, і посилили среднечастотний діапазон. Швидке реагування цих звукознімачів стане справжнім подарунком для музикантів грають блюз, фьюжн, рок та інструментальні композиції.Хамбакер FGN оснащений Alnico2 магнітом. Його звучання відрізняється яскравими чистими верхами і виразною серединою і чудово поєднується з синглами. Характерне поєднання вантажного тони і унікального щільного сустейна не залишить байдужим жодного гітариста.

2 міні-перемикача

Мініатюрні перемикачі встановлені між ручками гучності і тону. Вони дозволяють активувати режим відсічення і прямий вихід хамбакера. Функція відсічення (перемикач з боку бриджу) на бріджевого звукознімачі розширює тональні можливості цього інструменту. Миттєво перемикайтеся між агресивним звучанням хамбакера і чистим "сингловим" тоном. Перемикач direct-out (з боку грифа) дає можливість в будь-який момент активувати потужне звучання хамбакера без участі "непотрібних" ручок гучності і тону.


Тип конструкції Гриф на болтах
корпус Вільха (Alder)
мензура 25.5 "
гриф клен
накладка грифа Палісандр (Rosewood)
Брідж Тримали Gotoh 510TS-FE1
Звукознімачі FGN OS-1n (neck), FGN OS-1c (center), FGN OS-1b (bridge)
Лади 22F Jumbo (CFS)
механіка хром
Колки Замкові кілки Gotoh SD91-05M Magnum Lock
управління 1 гучність, 1 тон, 5-позиційний перемикач, 2 міні перемикача
колір Античний білий - Antique White (AWH)
Комплектація Кейс в комплекті
виробництво Японія
Гарантія 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту)
Бренд
Бридж
Тремоло Gotoh 510TS-FE1
Гарантия
12 месяцев (на механические и электронные компоненты инструмента)
Гриф
Звукосниматели
Пассивные
Количество ладов
Колки
Замковые колки Gotoh SD91-05M Magnum Lock
Комплектация
Кейс в комплекте
Конструкция грифа
На болтах
Корпус
Лады
22 лада
Мензура
Механика
Хром
Накладка грифа
Палисандр
Производство
Тип конструкции
Гриф на болтах
Управление
1 громкость, 1 тон, 5-позиционный переключатель, 2 мини переключателя
Цвет
Античный белый - Antique White (AWH)
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо, вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші
  • Недавно просмотренные