Електрогітара FUJIGEN JOS2-FM-G Odyssey J-Standard Series (Jeans Burst)

27 920 
В наявності
Бонусні бали: 558 баллів
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Електрогітара Odyssey J-Standard Series

Odyssey J-Standard ELTON.COM.UA

Корпус з липи з верхом з хвилястого клена

До переваг липи (Basswood) можна віднести невелику вагу, широкий частотний діапазон і збалансоване звучання. Верх з хвилястого клена чудово підкреслює красу і витонченість цього інструменту.

Колки Gotoh magnum Locl

Японська фурнітура Gotoh використовується при виготовленні висококласних інструментів вже багато років, зарекомендувавши себе високою якістю виготовлення і хорошою функціональністю.

Circle Fretting System (CFS)

FGN C.F.S. system ELTON.COM.UA

Ретельно відполіровані і незначно зігнуті лади встановлені на накладку грифа, покращуючи інтонування, збільшуючи сустейн і забезпечуючи по справжньому гармонійне звучання кожної ноти.

(використовувані лади - стандартні, тому при необхідності сервісу ви можете без проблем замінити їх)

Незважаючи на те, що радіальна система ладів поки ще не так поширена як традиційна, в результаті проведення всеосяжних досліджень, ми виявили що CFS безумовно позитивно впливає на зручність гри і звучання струнних інструментів і цей ефект задовольнить навіть найвимогливіших музикантів.

думка музикантів

Ще в процесі розробки нашої революційної концепції, ми отримали безліч позитивних відгуків від професійних музикантів, що грають в різних стилях.

Самий часто повторюваний відгук - гітара звучить помітно чистіше, а звучання кожної ноти стає більш розбірливим, що сприяє досягненню більш багатого і збалансованого звучання як при виконанні соло, так і при грі акордами. Більш того, навіть при використанні декількох педалей ефектів, таких як овердрайв, реверб або хорус, читаність і розбірливість кожної ноти зберігаються!

Деякі музиканти також відзначили, що завдяки відсутності необхідності шукати пальцями правильну позицію на грифі, компенсуючи неточності інтонування традиційної системи ладів, рука при грі напружується значно менше.

Мультірадіус

Накладка грифа у цього інструменту має змінний радіус, більш округлий на початку грифа і плавно переходить в більш плоский по мірі руху до високих ладів. Все для зручності гри швидких пасажів!

J-Standard Smooth Fret Edge

J-Standard Smooth Fret Edge

Істинно японська педантичність гітарних майстрів FGN гарантує, що лади на кожному інструменті серії J-Standard ідеально посаджені і ретельно зашліфовані для того, щоб забезпечити комфорт при грі і бездоганний зовнішній вигляд.

Звукознімачі Seymour Duncan

Бріджевий звукознімач Seymour Duncan Pegasus відрізняється щільним і потужним звучанням. Чудово підходить для всіх стилів музики.

Alnico II Pro - класичний сингл з теплим співучим звучанням і динамікою, ідеально підходить для розташування біля грифа.


Vintage Staggered - один з найпопулярніших звукознімачів для стратоподібні гітар. Alnico5 магніт забезпечує яскраве звучання з вираженою атакою, але при цьому помірним рівнем вихідного сигналу. Відмінно підійде для любителів акуратного традиційного звучання, особливо при грі на чистому каналі підсилювача. RW / RP намотування дозволяє позбавиться від шумів в 4 положенні перемикача в комбінації з нековим звукоснимателем.

Міні-перемикач Coil Tap

Функція відсічення на бріджевого звукознімачі розширює тональні можливості цього інструменту. Миттєво перемикайтеся між агресивним звучанням хамбакера і чистим "сингловим" тоном.Тип конструкції Гриф на болтах
корпус Липа (Basswood) з топом з хвилястого клена (Flamed Maple)
мензура 25.5 "
гриф клен
накладка грифа Гренаділла (Grenadillo)
Радіус накладки грифа Мультірадіус 250-350R
інкрустація Точки маркери ладів
окантовка Біла по корпусу
Брідж Тримали FJTR-S2P
Звукознімачі Seymour Duncan AlnicoII Pro APS-1, Vintage Staggered SSL-1 RwRp, Pegasus ™ -TB
Лади 22F Medium (CFS)
механіка Хром і нікель
Колки Замкові Gotoh SD91-05M
управління 1 гучність, 1 тон, 5-позиційний перемикач, 1 міні перемикач
колір Синій - JBT (Jeans Burst)
струни D'Addario EXL110 (.010-.046)
Комплектація Гітара, ключі для анкера і тремоло, фірмовий чохол
виробництво Японія
Гарантія 12 місяців (на механічні та електронні компоненти інструменту)
Бренд:
FUJIGEN
Гарантия:
12 месяцев (на механические и электронные компоненты инструмента)
Производство:
Япония

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук