Електрогітара IBANEZ AZ2402-BKF

50 666 
Немає у наявності
Бонусні бали: 1013 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Электрогитара 6-струнная серии AZ Prestige, корпус ясень, гриф - копченый клен, 24 лада, лады стальные, джамбо, порожек из кости, звукосниматели H-H, Seymour Duncan Hyperion, бридж с тремоло Gotoh T1802, хромированная фурнитура, кейс, цвет черный.

Основні особливості електрогітари IBANEZ AZ2402-BKF: Дека з вільхи зі збалансованим звучанням, а також зручною неглибокою нижньою декою та збільшеними контурами для передпліччя; Хамбакери Seymour Duncan Hyperion зберігають чистоту звуку при підсиленні; Система Ibanez dyna-MIX10 забезпечує 10 різних поєднань звукознімачів; Гриф і накладка із «запеченого» за технологією S-Tech клену гарантують стабільність і надійність; 24 лади з нержавіючої сталі для додаткової міцності; Профіль грифа AZ Oval C однаково зручний, як на нижніх, так і на верхніх ладах; Люмінесцентні позначки ладів допомагають орієнтуватися на темній сцені; Бридж з тремоло Gotoh T1802 забезпечує чудову стабільність настройки.

Електрогітарі IBANEZ AZ2402-BKF є що надати: незрівнянні комфорт, тон та ігрові можливості. Її дека з вільхи зі збалансованим звучанням може похвалитися зручною неглибокою нижньою декою та збільшеними контурами для передпліччя. Два хамбакери Seymour Duncan Hyperion зберігають чистоту звуку при використанні дисторшну, а система Ibanez dyna-MIX10 забезпечує 10 різних поєднань звукознімачів для нескінченної кількості тонів. Що стосується комфорту і стабільності, то грифу та накладці із «запеченого» за технологією S-Tech клену немає рівних. А бридж з тремоло Gotoh T1802 дозволяє виконувати бенди, твісти і дайв-бомби з ідеальною інтонацією. Доповнений люмінесцентними точками для максимальної видимості на сцені, AZ2402-BKF — першокласний інструмент.

Гриф із «запеченого» за технологією S-Tech клену гарантує стабільність і надійність

Гриф із «запеченого» клену був підданий азотній обробці Ibanez S-Tech, що підвищило його стабільність, довговічність, водостійкість і стійкість до перепадів температури. Також, він покритий маслом, що надає відчуття добре розіграної гітари. Крім того, профіль грифа AZ Oval C однаково зручний, як на нижніх, так і на верхніх ладах.

Звукознімачі Seymour Duncan Hyperion видають безліч тонів

Seymour Duncan Hyperion — одні з найзбалансованіших за звучанням звукознімачів. Ці пасивні хамбакери володіють середнім виходом і магнітами Alnico5, що зберігає чистоту вашого основного тону при підсиленні. Ще одна перевага — динамічна та чиста атака медіатора. Крім цього, система Ibanez dyna-MIX10 надає 10 різних поєднань звукознімачів за допомогою міні-тумблера та 5-позиційного перемикача. Що б ви не чули в своїй голові, електрогітара IBANEZ AZ2402-BKF зможе це озвучити.

Бридж з тремоло Gotoh T1802 забезпечує чудову стабільність настройки

Розроблений у співпраці з Gotoh, бридж з тремоло T1802 володіє сідлами з обробленого титану і сталевим тремоло-блоком, забезпечуючи швидкий відгук і дивовижну артикуляцію. Пропуск струн і гібридний штрих тепер будуть простими як ніколи, завдяки невеликій відстані між струнами. А функція Stud-Lock підсилить резонанс інструменту і надасть чудову стабільність настройки. Крім того, 2-точкова плаваюча система тремоло T1802 гарантує вражаюче плавний рух тремоло в будь-якому напрямку.

Читати далі
Тип Електрогітари
Вид Правосторонні
Кількість струн 6
Колір Чорний
Кількість ладів 24
Звукознімачі H-H
Тремоло Є
Матеріал деки Ясен
Матеріал грифа Клен/Клен
Мензура 25.5" (648 мм)
Форма корпусу AZ
Тип кріплення грифа Зболчений
Профіль грифа AZ Oval C
Регулятори 1 гучність, 1 тон, 5-позиційний перемикач
Бридж Gotoh T1802 tremolo bridge
Кілки Gotoh Magnum Lock
Інкрустація На грифі у вигляді чорних точок
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Комплектація Гітара, кейс
Бренд:
IBANEZ
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук