Електрогітара IBANEZ PIA3761 SLW

88 075 
Немає у наявності
Бонусні бали: 1762 бала
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Електрогітара, іменна модель Steve Vai, 6 струн, дека - вільха, гриф - 5 шарів клен / горіх з накладкою з палісандра, звукознімачі DiMarzio® UtoPIA (HSH), бридж - Edge tremolo, кілки Gotoh, кейс в комплекті, колір білий

Основні особливості електрогітари IBANEZ PIA3761 SLW: Нещодавно розроблена інкрустація PIA Blossom; Люмінісцентна інкрустація у вигляді точок з боків; Скалопірованная накладка на 21-24 ладах; Важіль тремоло Ultralite Tremolo Arm; Вирізи у формі пелюсток; Колки Gotoh; Кейс в комплекті.

«Деякі гітари створені для виконання, деякі - для естетики. Цей інструмент є кращим в обох світах ... і, можливо, у всесвіті! »

IBANEZ PIA3761 SLW - це нова передплатна гітара, створена завдяки успішній співпраці Стіва Вая і IBANEZ. Ця модель, як пояснює Стів, не замінює GEM, але по суті є еволюцією тієї гітари. Нові особливості дизайну включають інкрустацію PIA Blossom, нові вирізи у формі пелюсток, інноваційну задню пластину тремоло Lion's Claw і звукознімачі DiMarzio UtoPIA.

Інкрустація PIA Blossom

Нещодавно розроблена інкрустація PIA Blossom чудова, видатна і елегантно передає фірмовий стиль і художнє бачення Стіва Вая. Вирізи у формі пелюсток. Спеціально розроблені для PIA, нові вирізи у формі пелюсток (Petal Grip) надають збалансовану сучасну естетику. Вони також символізують єдність, спілкування і міжособистісні зв'язки.

Звукознімачі DiMarzio UtoPIA

Грунтуючись на останніх звукових перевагах Стіва, звукознімачі DiMarzio UtoPIA озвучені для більш плавних високих, більш виразних середніх і більш виражених низьких частот. Вони поєднують гарну естетику і дизайнерські елементи, покликані доповнити косметичні особливості електрогітари IBANEZ PIA3761 SLW.

Edge Tremolo

Бридж Edge Tremolo і новаторська задня пластина тремоло Lion's Claw дозволяють швидко підвищувати і знижувати висоту тону з приголомшливим діапазоном і інтенсивним звуком.

Магнітна задня пластина тремоло

Задня пластина тремоло утримується на місці за допомогою магніту, що дозволяє швидко знімати і встановлювати заново її при зміні струн або налаштування системи тремоло.

Тип електрогітари
вид правобічні
кількість струн 6
колір білий
кількість ладів 24
Звукознімачі HSH
тремоло є
матеріал деки вільха
матеріал грифа Клен / Горіх / Палісандр
мензура 25.5 "(648 мм)
форма корпусу PIA
Тип кріплення грифа Болчений
профіль грифа PIA
регулятори 1 гучність, 1 тон, 5-позиційний перемикач
Брідж Edge tremolo bridge
Колки Золоті
інкрустація На грифі у вигляді оригінального орнаменту
додатково Інкрустація PIA Blossom
Гарантія 12 місяців
Комплектація Гітара, кейс
Бренд:
IBANEZ
Количество струн:
6

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук