Електрогітара IBANEZ PIA3761-XB

86 132 
Немає у наявності
Бонусні бали: 1723 бала
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Электрогитара, именная модель Steve Vai, 6 струн, PIA, дека – ольха, гриф – 5 слоев клен/орех с накладкой из палисандра, звукосниматели DiMarzio UtoPIA (H-S-H), бридж – Edge tremolo, колки Gotoh, кейс в комплекте, цвет черный

Основні особливості електрогітари IBANEZ PIA3761-XB: Нещодавно розроблена інкрустація PIA Blossom; Люмінісцентна інкрустація у вигляді точок з боків; Скалопована накладка на 21-24 ладах; Важіль тремоло Ultralite Tremolo Arm; Вирізи у формі пелюсток; Кілки Gotoh; Кейс у комплекті.

«Деякі гітари створені для виконання, деякі — для естетики. Цей інструмент є найкращим в обох світах... і, можливо, у всесвіті!»

IBANEZ PIA3761-XB — це нова підписна гітара, створена завдяки успішній співпраці Стіва Вая та IBANEZ. Ця модель, як пояснює Стів, не замінює GEM, але по суті є еволюцією тієї гітари. Нові особливості дизайну включають інкрустацію PIA Blossom, нові вирізи у формі пелюсток, інноваційну задню пластину тремоло Lion's Claw і звукознімачі DiMarzio UtoPIA.

Інкрустація PIA Blossom

Нещодавно розроблена інкрустація PIA Blossom чудова, видатна та елегантно передає фірмовий стиль і художнє бачення Стіва Вая.

Вирізи у формі пелюсток

Спеціально розроблені для PIA, нові вирізи у формі пелюсток (Petal Grip) надають збалансовану сучасну естетику. Вони також символізують єдність, спілкування та міжособистісні зв'язки.

Звукознімачі DiMarzio UtoPIA

Ґрунтуючись на останніх звукових вподобаннях Стіва, звукознімачі DiMarzio UtoPIA озвучені для плавніших високих, чіткіших середніх і вираженіших низьких частот. Вони поєднують гарну естетику та дизайнерські елементи, покликані доповнити косметичні особливості електрогітари IBANEZ PIA3761-XB.

Edge Tremolo

Бридж Edge Tremolo та новаторська задня пластина тремоло Lion's Claw дозволяють швидко підвищувати та понижати висоту тону з приголомшливим діапазоном та інтенсивним звуком.

Магнітна задня пластина тремоло

Задня пластина тремоло утримується на місці за допомогою магніту, що дозволяє швидко знімати і встановлювати заново її при зміні струн або налаштуванні системи тремоло.

Читати далі
Тип Електрогітари
Вид Правосторонні
Кількість струн 6
Колір Чорний
Кількість ладів 24
Звукознімачі H-S-H
Тремоло Є
Матеріал деки Вільха
Матеріал грифа Клен/Горіх/Палісандр
Мензура 25.5" (648 мм)
Форма корпусу PIA
Тип кріплення грифа Зболчений
Профіль грифа PIA
Регулятори 1 гучність, 1 тон, 5-позиційний перемикач
Бридж Edge tremolo bridge
Кілки Gotoh
Інкрустація PIA Blossom
Додатково Струни: D'Addario EXL120
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Комплектація Гітара, кейс
Бренд:
IBANEZ
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук