Електрогітара IBANEZ RG421HPFM BRG

16 864 
Немає у наявності
Бонусні бали: 337 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Електрогітара, 6 струн, дека - ньята / вогненний клен, гриф - «запечений» клен / ятоба, звукознімачі - DiMarzio The Tone Zone / Air Norton (HH), колір - синій градієнт.

Основні особливості електрогітари IBANEZ RG421HPFM BRG: Класичні ігрові можливості і зовнішній вигляд Ibanez RG; Швидкісний гриф з «запеченого» клена форми Wizard III; Звукознімачі DiMarzio Air Norton (НЕК) і Tone Zone (бридж) надають вибуховий тон; Відсічення котушок дає доступ до звучання синглів; Фіксований бридж сприяє стабільній налаштування.

Важко перевершити електрогітару IBANEZ RG421HPFM BRG по потужності тони, гнучким ігровим можливостям і крутому зовнішнім виглядом. Інструменти серії RG чи треба представляти: культові гітаристи, від Пола Гілберта і Стіва Вая до Гері Холта і Реба Бича, в якийсь момент внесли свій вклад в цю серію. Це втілення класичної рок-гітари може похвалитися швидкісними грифом з «запеченого» клена форми Wizard III, парою агресивних хамбакерів DiMarzio і фіксованим бриджем для стабільної настройки. Коли вам знадобиться гітара, здатна витримати шалену гру, IBANEZ RG421HPFM BRG прийде на допомогу.

Хамбакери DiMarzio Air Norton і Tone Zone

Ця електрогітара призначена для епічного звучання з парою звукознімачів DiMarzio. У нековий позиції знаходиться хамбакер Air Norton з глибоким і теплим звучанням, але не каламутним. Конструкція магнітів розроблена для зменшення натягу струни, що покращує сустейн, а також забезпечує легко контрольовану і виразну атаку і динаміку гри. Air Norton ідеально підходить для хамбакера Tone Zone в бріджевого позиції. DiMarzio Tone Zone - це яскравий звукознімач з високим рівнем виходу, але він забезпечує величезний динамічний діапазон, тому ви можете отримати ще більше різноманітних тонів від вашої гітари. Грайте м'якше, і ноти зазвучать чистіше і тихіше, а при використанні шреддінга ви отримаєте дуже жирне звучання.

Культовий гриф Wizard

Електрогітара IBANEZ RG421HPFM BRG оснащена грифом форми Wizard III. Його неймовірно тонкий контур є фаворитом серед швидких і технічних гітаристів, так як він дозволяє вільно переміщатися вгору і вниз по накладці. Навіть якщо ви починаєте гру в відкритої позиції і закінчуєте на найвищих ладах, цей гриф не заважатиме вам, а доступ до високих ладів поліпшений за рахунок контурного вирізу. Конструкція з «запеченого» клена забезпечує стабільний гриф, підвищений сустейн і тональну атаку.

Відсічення котушок дає доступ до звучання синглів

До того ж до регуляторів гучності і тону, електрогітара IBANEZ RG421HPFM BRG оснащена отсечкой котушок для доступу до тонам синглових звукознімачів. Перемикання між режимами хамбакера і відсічення котушок - це прекрасний спосіб розмежувати звучання різних частин аранжування або при накладенні декількох гітарних партій. Рівень виходу також знижений, що спрощує очищення звуку за рахунок зменшення впливу на секцію передпідсилення вашого підсилювача.

Тип електрогітари
вид правобічні
кількість струн 6
колір синій
кількість ладів 24
Звукознімачі HH
тремоло немає
матеріал деки Ньята / Клен
матеріал грифа Клен / Ятоба
мензура 25.5 "(648 мм)
форма корпусу RG
Тип кріплення грифа Болчений
профіль грифа Wizard III
регулятори 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач
Брідж F106 bridge
Колки Золоті
інкрустація На грифі у вигляді білих точок
додатково відсічення котушок
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Бренд:
IBANEZ
Количество струн:
6

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук