Електрогітара IBANEZ RG8520SLTD NTF

88 649 
Немає у наявності
Бонусні бали: 1773 бала
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Електрогітара, J.Custom, лімітований випуск, 6 струн, дека - махагони з топом з сапеле, гриф - 5 шарів клен / венге з накладкою з ебони, звукознімачі DiMarzio® Fusion Edge (HH), бридж - Edge tremolo, кілки Gotoh, колір коричневий

Основні особливості електрогітари IBANEZ RG8520SLTD NTF: Гладка оздоблення грифа «Velvetouch»; З'єднання грифа з повним доступом до ладів; Обробка країв ладів j.custom; Окантовка натурального кольору; Легкий доступ до елементів управління; Фурнітура GOTOH: кілки SG381, гудзики для ременя і топ-локи Top-Lok III; Інкрустація у вигляді люмінесцентних точок з боків грифа.

Електрогітара IBANEZ RG8520SLTD NTF створюється елітною групою висококваліфікованих майстрів, навчених виготовлення інструментів безкомпромісної якості. Позначення j.custom відображає всі досягнення в області дизайну і технологій, розроблені Ibanez протягом десятиліть: найкраща обробка дерева, грифа, ладів, ідеальні комбінації звукознімачів і надійна фурнітура. Кожна гітара j.custom майстерно виготовлена ​​відповідно до найвищих стандартів для забезпечення неперевершеної звучання, максимальної іграбельності і вишуканої краси.

IBANEZ RG8520SLTD NTF володіє корпусом з махагони з чудовим теплим тоном і багатим резонансом, а також приголомшливим топом з фігурного сапеле. Накладка з ебони прикрашена культової і красивою інкрустацією «Дерево життя» (Tree-of-Life). П'ятишаровий гриф з клена / венге з профілем Super Wizard забезпечує виняткову играбельность і надійну стабільність навіть в самих екстремальних ігрових умовах, а обробка «Velvetouch» на задній частині грифа і спеціальна обробка країв ладів j.custom забезпечують «правильне» відчуття і легкість гри. Лади Jescar EVO відомі своїм яскравим тоном, чудовим золотим кольором і зручними для гравця особливостями, такими як довговічність і плавні бенди. Інкрустація у вигляді люмінесцентних бічних точок дозволяє гравцям бачити все чітко навіть при виступі в темному освітленні.

Звукознімачі DiMarzio Fusion Edge, що є результатом прямого співробітництва між DiMarzio і Ibanez, забезпечують високу чіткість і дуже плавний відгук. Бридж Lo-Pro Edge відповідає за максимальний комфорт при грі завдяки плоскому профілю і втопленим підлаштування гвинтів. IBANEZ RG8520SLTD NTF також оснащена надійними гудзиками для ременя, кілками та топ-локами Top-Lok III від Gotoh. Разом з електрогітарою поставляється кейс.

Тип електрогітари
вид правобічні
кількість струн 6
колір коричневий
кількість ладів 24
Звукознімачі HH
тремоло є
матеріал деки Махагони / Сапеле
матеріал грифа Клен / Венге / Ебоні
мензура 25.5 "(648 мм)
форма корпусу RG
Тип кріплення грифа Болчений
профіль грифа RG j.custom Super Wizard
регулятори 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач
Брідж Lo-Pro Edge tremolo bridge
Колки Gotoh
інкрустація На грифі у вигляді оригінального орнаменту
додатково Інкрустація "Дерево життя"
Гарантія 12 місяців
Бренд:
IBANEZ
Количество струн:
6

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук