Електрогітара IBANEZ RG8570Z BSR

73 465 
Немає у наявності
Бонусні бали: 1469 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Электрогитара серии J.Cutsom, 6 струн, дека – махагони с топом из огненного ААА клена, гриф из 5 слоев клен/венге с накладкой из эбони, звукосниматели DiMarzio True Velvet/Air Norton/Tone Zone (H-S-H), бридж Edge Tremolo, цвет янтарный, кейс

IBANEZ RG8570Z BSR — це електрогітара серії j.custom, яка створюється елітною групою висококваліфікованих майстрів, навчених виготовленню інструментів безкомпромісної якості. Маркування «j.custom» відображає всі досягнення в дизайні та технологіях, розроблених Ibanez протягом десятиліть: найкращі деревина, гриф, обробка ладів, ідеальні поєднання звукознімачів і надійна фурнітура. Кожна гітара j.custom майстерно виготовлена за найвищими стандартами, щоб гарантувати унікальний звук, максимальні ігрові можливості і вишукану красу.

Дека з африканського махагоні прикрашена топом з «вогняного» клену класу ААА та красивим окантуванням натурального кольору.

5-шаровий гриф форми RG j.custom Super Wizard з клену/венге включає лади Jumbo зі спеціальною обробкою країв j.custom для суперплавної та зручної роботи. Покриття Velvetouch на задній частині грифа забезпечує «правильне» відчуття і легку гру. Особливе кріплення j.custom грифа надає чудовий доступ до верхніх ладів. Накладка з добірного ебоні має окантування з «вогняного» клена й інкрустацію у вигляді «Дерева життя».

Звукознімачі DiMarzio Air Norton, DiMarzio True Velvet і DiMarzio Tone Zone забезпечують глибину, теплоту і багату динаміку в поєднанні з 5-позиційним перемикачем. Крім того, RG8570Z BSR оснащена втопленими регуляторами для кращої гри.

Бридж з тремоло Edge-Zero використовує інновації Ibanez, які дозволяють зберігати стабільність роботи струн та поверхню бриджу гладкою. Спеціально розроблене гніздо для тремоло запобігає непотрібним коливанням.

ZPS3 — це новий рівень систем Zero Point. Зроблене з легкого дюралюмінію, доповнення з двох зовнішніх пружин спрощує настройку гітари та забезпечує більшу стабільність строю. Інші струни залишаться налаштованими, навіть якщо одна з них порветься. Якщо ви віддаєте перевагу плаваючому тремоло, то просто зніміть стопбар.

Читати далі
Тип Електрогітари
Вид Правосторонні
Кількість струн 6
Колір Бурштиновий
Кількість ладів 24
Звукознімачі H-S-H
Тремоло Є
Матеріал деки Махагоні/Клен
Матеріал грифа Клен/Венге/Ебоні
Мензура 25.5" (648 мм)
Форма корпусу RG
Тип кріплення грифа Зболчений
Профіль грифа RG j.custom Super Wizard
Регулятори Гучність, тон, 5-позиційний перемикач
Бридж Edge-Zero tremolo bridge w/ZPS3
Кілки Gotoh
Інкрустація У вигляді "Дерева Життя"
Додатково Струни: D'Addario® EXL120 (.009, .011, .016, .024, .032, .042)
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Комплектація Гітара, кейс, сертифікат автентичності
Бренд:
IBANEZ
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук