Електрогітара IBANEZ RGA42FM TGF

9 928 
Немає у наявності
Бонусні бали: 199 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Электрогитара

Основні особливості електрогітари IBANEZ RGA42FM TGF: Класичні ігрові можливості і зовнішній вигляд Ibanez RG; Добре збалансована дека з меранті з топом із чудового «вогняного» клену; Швидкісний 3-шаровий кленовий гриф Wizard III дозволяє встановити ваш власний ліміт швидкості гри; Два звукознімачі Quantum і 5-позиційний перемикач для широкого тонального діапазону; Фіксований бридж F106 дає першокласну стабільність строю; Культова рок-гітара, яка також ідеально підходить для блюзу та джазу.

Електрогітара IBANEZ RGA42FM TGF зі швидкісним кленовим грифом Wizard III і 15.7-дюймовою накладкою з ятоби цілеспрямовано створена для швидкої та легкої гри. Все починається з ідеально збалансованої деки форми RG з меранті з топом із чудового «вогняного» клену. Вам сподобається відчуття гітари, як тільки ви візьмете її в руки. Крім того, вона оснащена двома гарячими хамбакерами Quantum, які ідеально підходять для року, блюзу та металу. Якщо ви шукаєте інструмент, який не буде вас стримувати, тоді RGA42FM TGF — це те, що треба.

Класична продуктивність RG
Останні кілька десятиліть серія електрогітар Ibanez RG залишається стандартом рок-музики, завдяки легкості гри на грифі Wizard III. З його допомогою перехід між агресивними ритм-партіями та плавними соло не вимагає величезних зусиль. Гітаристи люблять відчуття й ігрові можливості електрогітар Ibanez RG, і ви полюбите теж!

Стабільність фіксованого бриджу для надійного строю
IBANEZ RGA42FM TGF оснащена фіксованим бриджем, що означає відсутність проблем зі строєм через вібрато. Від стандартного до зниженого, стрій вашої гітари буде стабільнішим з меншим натягом струн. При його зміні під час концерту, інструмент буде готовий до гри без зайвої метушні з бриджем або верхнім поріжком.

Гігантський тональний діапазон
За допомогою двох хамбакерів Quantum і 5-позиційного перемикача ви зможете налаштовувати звучання на свій смак. Завдяки своєму агресивному зовнішньому вигляду та високій потужності, IBANEZ RGA42FM TGF завжди буде відома як рок-гітара. Втім, її швидка гра і тональне розмаїття роблять її відмінним інструментом майже для будь-якого стилю.

Читати далі
Тип Електрогітари
Вид Правосторонні
Кількість струн 6
Колір Чорний
Кількість ладів 24
Звукознімачі H-H
Тремоло Нема
Матеріал деки Меранті/Клен
Матеріал грифа Клен/Ятоба
Мензура 25.5" (648 мм)
Форма корпусу RGA
Тип кріплення грифа Зболчений
Профіль грифа Wizard III
Регулятори 1 гучність, 1 тон, 5-позиційний перемикач
Бридж F106 bridge
Кілки Чорні
Інкрустація На грифі у вигляді білих точок
Додатково Струни: D'Addario EXL110
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Бренд:
IBANEZ
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук