Електрогітара IBANEZ RGD61ALA MTR

27 400 
Немає у наявності
Бонусні бали: 548 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Электрогитара серии Axion Label, 6 струн, форма корпуса – RGD, дека – ясень, гриф – 5 слоев панга панга/орех с накладкой из эбони, звукосниматели – Fishman Fluence (H-H), Monorail bridge, Schaller стреп локи, цвет черный

Основні особливості електрогітари IBANEZ RGD61ALA MTR: Легка дека з ясена забезпечує комфортну гру; Звукознімачі Fishman Fluence Modern виробляють зухвалі потужні тони; 5-шаровий гриф Nitro Wizard із панга-панга та горіха з накладкою із ебоні ідеально підходить для блискавичних пасажів і яскравих акордів; Бридж Mono-rail гарантує чудовий резонанс і приголомшливу артикуляцію; Локові кілки Gotoh MG-T полегшують процес заміни струн; Люмінесцентні позначки ладів допомагають орієнтуватися на темній сцені.

Електрогітара IBANEZ RGD61ALA MTR створена для сучасних металістів з усією увагою до деталей. Цей витончений, обтічний інструмент володіє легкою, резонуючою декою з ясена, готовою до роботи відразу після розпакування. Зболчений 5-шаровий гриф Nitro Wizard із панга-панга та горіха з накладкою із ебоні ідеально підходить для блискавичних пасажів і яскравих акордів. За звук відповідає пара звукознімачів Fishman Fluence Modern, які видають серйозний, потужний саунд. Бридж Mono-rail доповнює RGD61ALA MTR, забезпечуючи чудовий резонанс і приголомшливу артикуляцію.

Звукознімачі Fishman Fluence Modern

Звукознімачі Fishman Fluence Modern відтворюють одні з найбільш затребуваних тонів у всьому каталозі Ibanez. На відміну від інших хамбакерів, вони володіють широким тональним діапазоном без проблем з шумом або індуктивністю. На додачу до всього, Fishman Fluence Modern надають 2 зовсім різні типи звучання для кожного звукознімача. Ви можете переключитися з плавного та слухняного звуку на нещадний за допомогою відсічення котушок.

Швидкісний гриф Nitro Wizard

Nitro Wizard — це один з найшвидших і найгладкіших грифів Ibanez на сьогодні. Він створений для забезпечення неймовірної швидкості і комфорту. Його конструкція з 5 шарів панга-панга та горіха покрита сатиновим лаком, який не стане липким або незручним для гри під час тривалих сесій. Невеликий вигин допоможе з легкістю грати складні сольні партії, а також дасть прекрасні можливості для комфортного виконання акордів. Як тільки ви візьмете в руки Nitro Wizard, то зрозумієте, що ця гітара створена спеціально для виступів.

Більше резонансу, краща артикуляція

IBANEZ RGD61ALA MTR оснащена бриджем Mono-rail, який для кожної струни використовує окрему секцію. Це сприяє щільнішому з'єднанню компонентів і покращує передачу вібрацій струн дереву для чистішого та більш резонансного звуку. Крім того, це запобігає впливу вібрації струн одна на одну, що може поліпшити артикуляцію.

Читати далі
Тип Електрогітари
Вид Правосторонні
Кількість струн 6
Колір Чорний
Кількість ладів 24
Звукознімачі H-H
Тремоло Нема
Матеріал деки Ясен
Матеріал грифа Панга-панга/Горіх/Ебоні
Мензура 26.5" (673 мм)
Форма корпусу RGD
Тип кріплення грифа Зболчений
Профіль грифа Nitro Wizard
Регулятори Гучність, 3-позиційний перемикач
Бридж Mono-rail bridge
Кілки Gotoh MG-T
Інкрустація На грифі у вигляді точок зсунутих до краю грифа
Додатково Струни: D'Addario EXL110
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Бренд:
IBANEZ
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук