Електрогітара IBANEZ RGD61ALET-MGM

36 585 
Немає у наявності
Бонусні бали: 732 бала
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Электрогитара серии RGD Axion Label, гриф Nitro Wizard, 5-частный панга-панга/орех, накладка черное дерево, корпус ньято/кленовый топ, 24 лада, бридж Evertune, датчики Fishman Fluence Modern Humbucker. черная фурнитура, цвет Metallic Gray Matte

Основні особливості електрогітари IBANEZ RGD61ALET-MGM: Розроблена для швидкої, технічної гри; Швидкісний і плавний гриф Nitro Wizard; Бридж EverTune надає виняткові стабільність настройки й інтонацію; Широкий тональний діапазон від активних хамбакерів Fishman Fluence Modern; Відсічення котушок дає доступ до синглових тонів; 3-позиційний перемикач і регулятор гучності з кнопкою пуш/пул для вибору типу звучання.

Електрогітара IBANEZ RGD61ALET-MGM з універсальним набором активних хамбакерів і блискавичним грифом поєднує епічний тон і видатні ігрові можливості. Її 26.5-дюймова мензура ідеально підходить для пониженого строю. Звукознімачі Fluence Modern Ceramic забезпечують великий діапазон агресивних звуків, який у подальшому розширюється за допомогою кнопки пуш/пул на регуляторі гучності. Інструмент оснащений бриджем EverTune для надійної стабільності строю. Доповнена локовими кілками Gotoh і відсіченням котушок, RGD61ALET-MGM — це готова до концертів гітара, яка точно знає, як вразити слухачів.

Бридж EverTune зберігає стрій протягом усього концерту
Бридж EverTune — це повністю механічна система, яка допомагає довше зберігати стрій у будь-якій ситуації. Маленькі пружини утримують постійний натяг струн, надаючи тривалу стабільність настройки та неймовірно точну інтонацію. Ви навіть можете налаштувати їх, щоб контролювати зміну висоти звуку під час виконання бендів. Навіть якщо у вас довгий концерт або сесія запису, ваш стрій буде стабільнішим незалежно від стилю гри, температури або інших змінних.

Звукознімачі Fluence Modern Ceramic надають 2 характерні звучання
Хамбакери Fluence Modern Ceramic надають на вибір 2 унікальні звучання. Перше — нагадує сучасні активні звукознімачі. Після підключення в підсилювач ви почуєте знайомий саунд з насиченими басами, чіткими верхами та легким гарчанням. Друге звучання — це тон хамбакера з високим виходом, зроблений для дисторшну.

Ваші пальці будуть літати по грифу Nitro Wizard
Nitro Wizard — один з найшвидших грифів Ibanez на сьогодні і грати на ньому суцільне задоволення. Цей тонкий і неймовірно зручний гриф дозволяє з легкістю виконувати блискавичні пасажі й арпеджіо, але також дає прекрасні можливості для акордів. Як тільки ви візьмете до рук Nitro Wizard, то зрозумієте, що ця гітара створена спеціально для виступів.

Читати далі
Тип Електрогітари
Вид Правосторонні
Кількість струн 6
Колір Сірий
Кількість ладів 24
Звукознімачі H-H
Тремоло Нема
Матеріал деки Ньято/Клен
Матеріал грифа Панга-панга/Горіх/Ебоні
Мензура 26.5" (673 мм)
Форма корпусу RGD
Тип кріплення грифа Зболчений
Профіль грифа Nitro Wizard
Регулятори Гучність, 3-позиційний перемикач
Бридж Evertune bridge
Кілки Gotoh MG-T
Інкрустація На грифі у вигляді точок, зсунутих до краю грифа
Додатково Струни: D'Addario EXL110
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Бренд:
IBANEZ
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук