Електрогітара IBANEZ RGD71ALPA CKF

33 184 
Немає у наявності
Бонусні бали: 664 бала
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Электрогитара серии Axion Label, 7 струн, форма корпуса – RGD, дека – ясень/ньято/тополь, гриф – 5 слоев панга панга/орех с накладкой из эбони, звукосниматели – Bare Knuckle Aftermath 7 (H-H), Mono-rail bridge, Schaller стреп локи, цвет коричневый

Основні особливості електрогітари IBANEZ RGD71ALPA CKF: Легка дека з ясена та ньято з топом із тополі забезпечує комфортну гру; Звукознімачі Bare Knuckle Aftermath виробляють зухвалі потужні тони; 5-шаровий гриф Nitro Wizard-7 з панга-панга та горіха з накладкою із ебоні ідеально підходить для блискавичних пасажів і яскравих акордів; Бридж Mono-rail гарантує чудовий резонанс і приголомшливу артикуляцію; Локові кілки Gotoh MG-T полегшують процес заміни струн; Люмінесцентні позначки ладів допомагають орієнтуватися на темній сцені.

Електрогітара IBANEZ RGD71ALPA CKF створена для сучасних металістів з усією увагою до деталей. Цей витончений, обтічний інструмент володіє легкою, резонуючою декою з ясена та ньято з топом із тополі, готовою до роботи відразу після розпакування. Зболчений 5-шаровий гриф Nitro Wizard-7 з панга-панга та горіха з накладкою із ебоні ідеально підходить для блискавичних пасажів у стилі «джент» і яскравих акордів. За звук відповідає пара звукознімачів Bare Knuckle Aftermath, які видають серйозний, потужний саунд. Бридж Mono-rail доповнює RGD71ALPA CKF, гарантуючи чудовий резонанс і приголомшливу артикуляцію.

Звукознімачі Bare Knuckle Aftermath

За допомогою двох звукознімачів Bare Knuckle Aftermath, Ibanez забезпечили агресивне звучання, на яке і очікуєш від цієї гітари. Вони надають швидкий басовий відгук і чітку середину. Ці хамбакери відтворюють рифи та соло максимально чисто і потужно. Крім того, IBANEZ RGD71ALPA CKF може похвалитися відсіченням котушок, яке розкриває широкий діапазон синглових звуків.

Швидкісний гриф Nitro Wizard

Nitro Wizard-7 — це один з найшвидших і найгладкіших грифів Ibanez на сьогодні. Він створений для забезпечення неймовірної швидкості і комфорту. Його конструкція з 5 шарів панга-панга та горіха покрита сатиновим лаком, який не стане липким або незручним для гри під час тривалих сесій. Невеликий вигин допоможе з легкістю грати складні сольні партії, а також дасть прекрасні можливості для комфортного виконання акордів. Як тільки ви візьмете в руки Nitro Wizard-7, то зрозумієте, що ця гітара створена спеціально для виступів.

Більше резонансу, краща артикуляція

IBANEZ RGD71ALPA CKF оснащена бриджем Mono-rail, який для кожної струни використовує окрему секцію. Це сприяє щільнішому з'єднанню компонентів і покращує передачу вібрацій струн дереву для чистішого та більш резонансного звуку. Крім того, це запобігає впливу вібрації струн одна на одну, що може поліпшити артикуляцію.

Читати далі
Тип Електрогітари
Вид Правосторонні
Кількість струн 7
Колір Коричневий
Кількість ладів 24
Звукознімачі H-H
Тремоло Нема
Матеріал деки Ясен/Ньято/Тополя
Матеріал грифа Панга-панга/Горіх/Ебоні
Мензура 26.5" (673 мм)
Форма корпусу RGD
Тип кріплення грифа Зболчений
Профіль грифа Nitro Wizard-7
Регулятори Гучність, 3-позиційний перемикач
Бридж Mono-rail bridge
Кілки Gotoh MG-T
Інкрустація На грифі у вигляді люмінесцентних точок по краю грифа
Додатково Струни: D'Addario EXL110-7
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Бренд:
IBANEZ
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук