Електрогітара IBANEZ RGIB21 BK

20 276 
Немає у наявності
Бонусні бали: 406 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Электрогитара, 6 струн, баритон, дека – ньято, гриф – 3 слоя клен/перплхарт, накладка – ятоба, звукосниматели – EMG 81/60 (H-H), цвет черный

Основні особливості електрогітари IBANEZ RGIB21 BK: Електрогітара типу баритон з комфортною, резонуючою декою з ньято форми RG; Швидкий і гладенький гриф форми Nitro Baritone з люмінесцентними точками збоку для кращої видимості на сцені; Точний, агресивний тон від активних звукознімачів EMG; Вражаючий сустейн і точна інтонація від фіксованого бриджу Gibraltar Standard II; Легко справляється з пониженим строєм, заводська настройка — від Сі до Сі.

Коли ви шукаєте важчий, агресивніший гітарний саунд, гітари типу баритон часто приходять на допомогу. Якщо ви шукаєте чисте тональне зло, виберіть електрогітару IBANEZ RGIB21 BK. Її 28-дюймова мензура забезпечує неймовірно потужні звуки, а пара активних звукознімачів EMG вразить ваш підсилювач безліччю гостроти. На фабриці гітару налаштували від Сі до Сі, а подовжена мензура легко впорається з пониженим строєм.

Ваші пальці будуть літати по дуже швидкому грифу Nitro Baritone

Nitro Baritone, один з найшвидших грифів Ibanez на даний момент, — це абсолютне задоволення від гри. Цей тонкий і зручний гриф дозволить з легкістю виконувати швидкі пасажі й арпеджіо, а також акорди. Коли ви вперше обхопите гриф Nitro Wizard, ви зрозумієте, що отримали гітару, створену для виступів.

Ігрові можливості RG зі стабільністю фіксованого бриджу

Хоча ви можете очікувати побачити струнотримач з тремоло на інструменті серії Ibanez RG, RGIB21 BK оснащений фіксованим бриджем Gibraltar Standard II — мрія, що стала реальністю, якщо ви віддаєте перевагу хардтейлу. Gibraltar має ультранизький профіль, щоб дати вам комфорт традиційного плаваючого тремоло RG, з винятковою стабільністю і надійністю, які ви можете отримати тільки від фіксованого бриджу. Якщо ви завжди хотіли гітару серії RG, але вважали за краще не зв'язуватися з плаваючим бриджем, то RGIB21 BK була створена спеціально для вас.

Активні звукознімачі EMG для серйозного звучання

IBANEZ RGIB21 BK оснащена парою активних гарячих звукознімачів: EMG 60 в нековій і EMG 81 у бриджовій позиціях — класична комбінація. Є причина, через яку метал-гітаристи використовують активні звукознімачі: вони качають. Потужно. EMG 81 став головним вибором деяких найшанованіших метал-гітаристів всіх часів, а EMG 60 забезпечує ідеальне тональне доповнення.

Читати далі
Тип Електрогітари
Вид Правосторонні
Кількість струн 6
Колір Чорний
Кількість ладів 24
Звукознімачі H-H
Тремоло Нема
Матеріал деки Ньято
Матеріал грифа Клен/Перплхарт/Ятоба
Мензура 28" (712 мм)
Форма корпусу RG
Тип кріплення грифа Зболчений
Профіль грифа Nitro Baritone
Регулятори Гучність, 3-позиційний перемикач
Бридж Gibraltar Standard II
Кілки Gotoh MG-T
Інкрустація На грифі у вигляді білих точок
Додатково Струни: D'Addario EXL157, .014" - .068"
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Бренд:
IBANEZ
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук