Електрогітара IBANEZ RGRT421-WNF

12 376 
Немає у наявності
Бонусні бали: 248 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Электрогитара, форма - RG, 6 струн, корпус – махагони, гриф фиксированный - клен/орех с накладкой из ятобы, звукосниматели - Quantum (H-H), фиксированный бридж, цвет – Walnut Flat

Основні особливості електрогітари IBANEZ RGRT421-WNF: Класичні ігрові можливості і зовнішній вигляд Ibanez RG; Швидкісний 5-шаровий гриф Wizard III з клену та горіха; Два звукознімачі Quantum надають широкий тональний діапазон; Фіксований бридж F106 дає першокласну стабільність ладу та сустейн; 2 регулятори та 5-позиційний перемикач полегшують настройку звуку.

Електрогітара IBANEZ RGRT421-WNF цілеспрямовано створена для швидкої та легкої гри. Все починається з привабливого й агресивного стилю RG. Конструкція цього інструменту складається зі швидкісного грифа Wizard III з клену/горіха та резонуючої, добре збалансованої деки з махагоні. Вам сподобається відчуття гітари, як тільки ви візьмете її до рук. Крім того, вона оснащена двома гарячими хамбакерами Quantum, які ідеально підходять для року, блюзу та металу. Отримайте RGRT421-WNF для вражаючих відчуттів і звуку, а також прекрасних характеристик.

Класична продуктивність RG
Останні кілька десятиліть серія електрогітар Ibanez RG залишається стандартом рок-музики, завдяки легкості гри на грифі Wizard III. Перехід між агресивними ритм-партіями та дикими соло не вимагає додаткових зусиль завдяки тонкому грифу. А лінії деки RG справляють враження на сцені, а також професійно окреслені та забезпечують комфортну гру. Гітаристам дуже подобаються відчуття й ігрові можливості гітар Ibanez RG.

Стабільність фіксованого бриджу для надійного строю
IBANEZ RGRT421-WNF оснащена фіксованим бриджем, який дає вам душевний спокій завдяки бездоганній стабільності настройки. Від стандартного до зниженого, стрій вашої гітари буде стабільнішим, а натяг струн — постійнішим. Багато хто також пов'язує значно збільшений сустейн і жирніший загальний тон з тим, як хардтейл-бриджі передають енергію струни безпосередньо деці RGRT421-WNF.

Великий тональний діапазон
За допомогою двох хамбакерів Quantum і 5-позиційного перемикача ви зможете налаштовувати звучання на свій смак. Звукознімачі надають багато панчу та потужності для роботи з вашими улюбленими підсилювачами або педалями ефекту дисторшн. Однак, їхні чисті верхи та повнозвучні низи сприяють фантастичному саунду в безлічі різноманітних стилів. Хоча IBANEZ RGRT421-WNF завжди буде відома як рок-гітара, її швидка гра, неймовірний комфорт і тональне розмаїття роблять її приголомшливим інструментом для набагато більшого.

Читати далі
Тип Електрогітари
Вид Правосторонні
Кількість струн 6
Колір Горіховий
Кількість ладів 24
Звукознімачі H-H
Тремоло Нема
Матеріал деки Ньято
Матеріал грифа Клен/Горіх/Ятоба
Мензура 25.5" (648 мм)
Форма корпусу RG
Тип кріплення грифа Наскрізний
Профіль грифа Wizard III
Регулятори 1 гучність, 1 тон, 5-позиційний перемикач
Бридж F106 bridge
Кілки Чорні
Інкрустація На грифі у вигляді білих точок
Додатково Струни: D'Addario EXL110
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Бренд:
IBANEZ
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук