Електрогітара JACKSON PRO RHOADS RR3 EN IVORY WITH BLACK PINSTRIPES

40 800 
В наявності
Бонусні бали: 816 баллів
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Электрогитара, 6 струн, форма корпуса – Rhoads, мензура – 24.75", корпус – махагони, гриф – клен, датчики – Seymour Duncan SH-6 Distortion (H-H), цвет – черный

Високотехнологічна електрогітара JACKSON PRO RHOADS RR3 EN IVORY WITH BLACK PINSTRIPES продовжує спадщину надихаючих гітар для шредінгу з усього світу. Ця модель — новітня еволюція класичного інструмента, розроблена для технічної гри — поєднує універсальний тон зі стилем класичного року та інноваційними технологіями для створення чистокровної гітари, яка з гордістю демонструє глибокий родовід Jackson.

PRO RHOADS RR3 EN IVORY WITH BLACK PINSTRIPES володіє цілісним наскрізним грифом із клену з парою графітових стрижнів для захисту від впливу температури та вологості, зберігаючи при цьому неперевершену продуктивність. Розроблена для полум'яної гри, компаундна накладка з ебоні радіусом 12"-16" вигнутіша біля верхнього поріжка для зручних акордів і вирівнюється ближче до основи грифа для неймовірної швидкості і широких бендів без втрати строю.

Спеціально обрані за своє приголомшливе звучання, два сучасні хамбакери Seymour Duncan Distortion оживляють звук гітари, поєднуючи високозбалансований, гнучкий тон з достатньо високим виходом для чистих клінів та агресивного дисторшну. Чутливий бридж з тремоло Floyd Rose 1000 Series Double-Locking Tremolo додає нотам і акордам виразне вібрато одним дотиком пальця, а також стабільний стрій і точну інтонацію.

Миттєво впізнаваний фірмовий стиль Jackson породив безліч наслідувачів, але жоден з них не наблизився до оригіналу. Від золотої фурнітури до унікальної інкрустації, стильна естетика та загострена голова грифу 6-в-ряд протягом десятиліть є візитівкою Jackson. Розроблена для вогняної гри, електрогітара JACKSON PRO RHOADS RR3 EN IVORY WITH BLACK PINSTRIPES — це ідеальний інструмент для гітаристів, які не бояться зробити звук голоснішим і запалити.

Читати далі
Тип Електрогітари
Вид Правосторонні
Кількість струн 6
Колір Білий
Кількість ладів 22
Звукознімачі H-H
Тремоло Є
Матеріал деки Махагоні
Матеріал грифа Клен
Мензура 25.5" (648 мм)
Форма корпусу Rhoads
Тип кріплення грифа Наскрізний
Регулятори 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач
Бридж Floyd Rose 1000 Series Double-Locking Tremolo
Кілки Jackson Sealed Die-Cast
Інкрустація На грифі у вигляді перламутрових акулячих плавників
Додатково Струни: Nickel Plated Steel (.009-.042 Gauges)
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Бренд:
JACKSON
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук