Електрогітара JACKSON PRO SERIES SL3Q MAH BLONDE

36 856 
В наявності
Бонусні бали: 737 баллів
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Електрогітара, дека - махогон / клен, гриф - клен / чорне дерево, звукознімачі - Seymour Duncan® Distortion TB-6 / Custom Flat Strat, колір - натуральний

Підніміть свою гру до неймовірних висот за допомогою новітньої електрогітари JACKSON PRO SERIES SL3Q MAH BLONDE - рішучого ультрасучасного інструменту, створеного для зручного, високотехнічного виступу і універсального звучання.

Особливості преміум-класу JACKSON PRO SERIES SL3Q MAH BLONDE включають резонуючі деку з махагони з розкішним кленовим топом і наскрізний кленовий гриф з графітовими стрижнями для забезпечення міцності і стабільності, захищаючи від деформації, викликаної температурою і вологою. Компаундних накладка з ебони радіусом 12 "-16" з 24 ладами Jumbo і інкрустацією у вигляді зубів піраньї, розроблена для високотехнічні швидкісної гри: більше вигнута у верхнього поріжка для зручного взяття акордів, вона вирівнюється ближче до основи грифа для неймовірної швидкості і широких бендів без втрати ладу.

Бріджевий звукознімач Seymour Duncan TB-6 Duncan Distortion Trembucker забезпечує потужні баси для збалансованого року або метала, а міддловий звукознімач Seymour Duncan Custom Flat Strat SSL-6 RWRP Single-Coil та нековий звукознімач Seymour Duncan Custom Flat Strat SSL-6 Single-Coil доповнюють універсальність гітари прозорою, сильною атакою. Вони є ідеальним міксом для кранчевий сустейна і красивих чистих тонів.

Регулятори гучності і тону оформляють вихідний сигнал звукознімачів, який в подальшому можна налаштувати за допомогою 5-позиційного перемикача для точного втілення бажаного звуку. Поринайте і злітайте завдяки бриджу Floyd Rose 1000 Series Double-Locking Tremolo (Recessed), утоплення в деку для зручності правої руки, а також забезпечує неймовірно точну інтонацію і ультрастабільний лад.

Витончена і універсальна тональна машина, електрогітара JACKSON PRO SERIES SL3Q MAH BLONDE може похвалитися яскравою декою натурального кольору з відповідною голівкою грифа Jackson 6-в-ряд.

Тип електрогітари
вид правобічні
кількість струн 6
колір натуральний
кількість ладів 24
Звукознімачі HSS
тремоло є
матеріал деки Махагони / Клен
матеріал грифа Клен / Ебоні
мензура 25.5 "(648 мм)
форма корпусу Soloist
Тип кріплення грифа наскрізний
профіль грифа Thin U
регулятори 1 гучність, 1 тон, 5-позиційний перемикач
Брідж Floyd Rose 1000 Series Double-Locking Tremolo (Recessed)
Колки Чорні, литі
інкрустація На грифі у вигляді зубів піраньї
додатково Струни: Nickel Plated Steel (.009-.042 Gauges)
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Бренд:
JACKSON
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)
Количество струн:
6
Цвет:
Натуральный

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук