Електрогітара JACKSON WILDCARD SERIES SLAT27 EX LTD

58 536 
В наявності
Бонусні бали: 1171 бал
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Электрогитара, 6 струн, форма – Soloist, дека – ольха, гриф – клен/эбони, компаундный радиус – 12-16", звукосниматели – DiMarzio Super Distortion/Air Norton, Floyd Rose Original бридж, колки Gotoh, стреплоки Dunlop, цвет – синий

Дотепер, 27-ладові моделі були доступні тільки в рамках Jackson Custom Shop. Однак, у зв'язку з високим попитом з боку багатьох гітаристів, компанія Jackson представляє свою першу серійну 27-ладовую модель — електрогітару JACKSON WILDCARD SERIES SLAT27 EX LTD.

Неймовірно яскравий у синьому кольорі з відповідною реверсною головою грифа 6-в-ряд і хромованою фурнітурою, цей потужний інструмент володіє вільховою декою форми Soloist з арочним топом і наскрізним 3-шаровим кленовим грифом з графітовим підсиленням і сатиновим покриттям ззаду. Створена для енергійних рифів біля верхнього поріжка або для полум'яних соло й агресивних бендів у верхньому регістрі, компаундна накладка з ебоні з окантуванням радіусом 12"-16" володіє 27 ладами Jumbo, інкрустацією у вигляді перламутрового акулячого плавника на 12 ладу та люмінесцентних точок збоку грифа.

Конфігурація звукознімачів HS включає бриджовий хамбакер DiMarzio Super Distortion DP100FW+BK і нековий сингл DiMarzio Air Norton S DP180W. Розроблений, щоб занурити ламповий підсилювач у повне перевантаження, DiMarzio Super Distortion DP100FW+BK володіє ідеальною сумішшю сили та тембру: насичена, сильна середина, об'ємні низи та жирні верхи. Завдяки експресивній атаці та динаміці, DiMarzio Air Norton S DP180W забезпечує глибокий і теплий тон, але не мутний, гарячий, але не спотворений. Налаштуйте звучання інструменту за своїм смаком за допомогою 3-позиційного перемикача, регуляторів гучності і тону, а також не втрачайте стрій завдяки бриджу з тремоло Floyd Rose Original.

Електрогітара JACKSON WILDCARD SERIES SLAT27 EX LTD доповнена литими кілками Gotoh і стреплоками Dunlop.

Читати далі
Тип Електрогітари
Вид Правосторонні
Кількість струн 6
Колір Синій
Кількість ладів 27
Звукознімачі H-H
Тремоло Є
Матеріал деки Вільха
Матеріал грифа Клен/Ебоні
Мензура 25.5" (648 мм)
Форма корпусу Soloist
Тип кріплення грифа Наскрізний
Регулятори 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач
Бридж Floyd Rose® Original Double-Locking Tremolo
Кілки Gotoh
Інкрустація На грифі у вигляді перламутрового акулячого плавника на 12 ладу
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Бренд:
JACKSON
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук