Електрогітара JACKSON WILDCARD SERIES SOLOIST SL2 LTD

55 760 
В наявності
Бонусні бали: 1115 баллів
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Электрогитара, 6 струн, форма – Soloist, дека – ольха/тополь, гриф – клен/венге/эбони, компаундный радиус – 12-16", звукосниматели – Fishman Fluence (H-H), бридж Floyd Rose Original, колки Gotoh, стреплоки Dunlop, пенный кофр, цвет – прозрачный черны

Уявіть інноваційну та високотехнологічну модель Jackson Soloist на стероїдах. Це саме те, що ви отримаєте в електрогітарі JACKSON WILDCARD SERIES SOLOIST SL2 LTD, оснащену деталями, характерними для інструментів Custom Shop.

Інструмент володіє ергономічною елегантною декою із вільхи з топом із тополі в чорному кольорі з окантуванням натурального кольору та чорною головою грифа. Наскрізна конструкція покращує сустейн та інтонацію, а також характеризується красивим і міцним 5-шаровим грифом з клену та венге з графітним пісиленням і сатиновим градієнтним покриттям ззаду для плавної гри.

Компаундна накладка з ебоні з окантуванням радіусом 12"-16" володіє 24 ладами Jumbo й інкрустацією у вигляді обрисів перламутрового акулячого плавника на 12 ладу. Вона розроблена для високотехнічної та швидкісної гри: вигнутіша біля верхнього поріжка для зручного виконання акордів, вона вирівнюється по мірі руху вниз по грифу для неймовірно швидкої гри та широких бендів без втрати строю. Концертуючим музикантам люмінесцентні точки з боків грифа допомагають зорієнтуватися навіть на найтемніших сценах, а зручно розміщене на п'яті коліщатко для регулювання анкерного стрижня спрощує настройку грифа.

Пара звукознімачів Fishman Fluence Modern PRF-MHB безпосередньо встановлена в деку для покращеної передачі вібрації. Переосмислений набір надає найпопулярніше звучання хамбакерів: від сучасного саунду активних моделей до дуже гарячих тонів звукознімачів з високим виходом. Відкрийте універсальний звук цього інструменту за допомогою 3-позиційного перемикача, регуляторів гучності і тону з кнопкою пуш/пул, яка перемикає з активного режиму на пасивний для динамічнішої атаки.

Лімітована електрогітара JACKSON WILDCARD SERIES SOLOIST SL2 LTD, що встановлює нову планку можливого в гітарному дизайні, також оснащена бриджем з тремоло Floyd Rose Original, литими кілками Gotoh, стреплоками Dunlop і фурнітурою глибокого чорного кольору.

Читати далі
Тип Електрогітари
Вид Правосторонні
Кількість струн 6
Колір Чорний
Кількість ладів 24
Звукознімачі H-H
Тремоло Є
Матеріал деки Вільха/Тополя
Матеріал грифа Клен/Венге/Ебоні
Мензура 25.5" (648 мм)
Форма корпусу Soloist
Тип кріплення грифа Наскрізний
Регулятори 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач
Бридж Floyd Rose® Original Double-Locking Tremolo
Кілки Gotoh
Інкрустація На грифі у вигляді перламутрового акулячого плавника на 12 ладу
Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти)
Бренд:
JACKSON
Гарантия:
12 месяцев (на механические компоненты)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук