Електрогітара YAMAHA RGXA2 (WAG)

21 894 
Немає у наявності
Бонусні бали: 438 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Гітара і гітарист ... Стають єдиним цілим

При створенні легкої по вазі гітари одна умова була зведена в ранг непорушної істини - якість звуку повинно бути ідеальним. Саме тому величезну кількість часу і зусиль було витрачено на створення прототипів.

При розробці A2 основна увага приділялася трьом найважливішим аспектам - гітара повинна мати чудовий звук, легка вага і міцність, достатню для того, щоб витримувати сильні напруги, створювані натягом струн. Були проведені серйозні дослідження, за результатами яких була створена технологія AIR (Alternative Internal Resonance). Незважаючи на те, що гітара має суцільний корпус, завдяки його унікальній конструкції струни резонують з корпусом дуже сильно, в результаті чого виходить неймовірно потужний і відкритий звук. Оригінальний бридж і система звукознімачів збагачують унікальні характеристики інструменту додатковими фарбами, тому гітара повністю розбиває традиційні уявлення про те, що "у легкій по вазі гітари він ледь чутний".

RGXA2 є результат революційного підходу до конструкції гітари, який завжди починається з прагнення створити максимально легку за вагою гітару. Однак, самі ранні прототипи, як правило, легкі за вагою, але не володіють хорошим звуком і ігровими якостями. Остаточний вага RGXA2 становить приблизно 2,5 кг. Це виняткове досягнення, оскільки вага виявилася приблизно на 30% нижче, ніж у традиційної гітари з суцільним корпусом, при цьому звук інструменту і відчуття від гри саме такі, про які мріють всі музиканти. Таку конструкцію легкої по вазі гітари можна вважати винятковим досягненням.

Дизайн за технологією альтернативної внутрішньої резонантності AIR (Alternative Internal Resonance)

Моделі RGXA2 і RBX4A2, створені Yamaha за оригінальною технологією альтернативної внутрішньої резонантності, поєднують в собі легкість по вазі і найвищу якість звучання.

  • Дека складається з внутрішнього шару з легкого дерева, затиснутого між пластами твердого дерева.
  • Три металеві (звукові) трубки, що проходять крізь корпус під бриджем передають вібрацію струн корпусу і повертають вібрацію корпусу на бридж.
  • Верхній пласт дерева швидко реагує на вібрацію струн, яка передається через бридж.
  • Спеціальні звукові трубки, що проходять через корпус, забезпечують сильний резонанс в матеріалі середини корпусу.
  • Задня частина корпусу резонує, приводячи в резонанс весь корпус повністю, за рахунок чого досягається глибина, потужність і резонантность тембру, який можна дійсно назвати неповторним.

оригінальні звукосниматели

Розроблені в центрі Yamaha Artist Services, Голлівуд, звукознімачі А2 допомагають ще більше поліпшити відмінні тональні характеристики деки, виготовленої за технологією AIR розроблені за участю деяких всесвітньо популярних гітаристів, звукознімачі А2 відрізняються потужністю тембру при легкій вазі.

Оригінальний дизайн бриджу

Процес пошуку нових рішень дизайну бриджу Yamaha завершився створенням компактного, легкого бриджу з чудовими звуковими характеристиками. Простий дизайн без використання проникаючих елементів забезпечує високу якість звуку при грі на верхніх ладах. Спеціальні звукові трубки, що проходять крізь корпус під бриджем прямо передають вібрацію струн корпусу

Звукознімачі з підсвічуванням світлодіодними лампочками LED


Гітара має один регулятор гучності і трьохпозиційну обертову ручку перемикання звукознімачів, яка висвітлюються лампочками LED, що дозволяє добре бачити, який з звукознімачів використовується.

гриф RGXA2

Ширина накладки грифа така ж, як у гітар серії RGX, а точніше, RGX220DZ, але товщина накладки середня. Зручний дизайн полегшує утримання акордів і забезпечує зручне положення лівої руки. Велика маса грифа забезпечує більш багатий звук.

Оригінальна головка грифа

Yamaha, грунтуючись на традиційному дизайні, застосувала нові віяння: тривимірні форми, циліндричні алюмінієві кілки (RGXA2) і прекрасну балансування по вазі - все це в глянцевому і стильною формі.


Тип конструкції Гриф на болтах
корпвус AIRBody
мензура 25,5 "
гриф клен
накладка грифа палісандр
Радіус накладки грифа 13 3/4 "(350mm)
Брідж AIR Mounting System Bridge
Звукознімачі Alnico V Humbuker x 2
Лади 22
механіка матовий хром
Колки Закритого типу з циліндричними ручками
управління 1 гучність, 3-позиційний перемикач
колір White Aircraft Grey (WAG)
Комплектація Гітара, анкерний ключ
виробництво Індонезія
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Бренд:
Yamaha
Бридж:
A.I.R. Mounting System Bridge
Гарантия:
12 месяцев (на электронные и механические компоненты) + 12 месяцев бесплатного сервисного обслуживания
Гриф:
Клен
Звукосниматели:
Пассивные
Колки:
Закрытого типа с цилиндрическими ручками
Комплектация:
Гитара, анкерный ключ
Конструкция грифа:
На болтах
Лады:
22 лада
Мензура:
25.5"
Механика:
Матовый хром
Накладка грифа:
Палисандр
Производство:
Индонезия
Радиус накладки грифа:
13 3/4" (350mm)
Тип конструкции:
Гриф на болтах
Управление:
1 громкость, 3-позиционный переключатель
Цвет:
White Aircraft Grey (WAG)

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук