Електронна перкусія Alesis PERCPAD

4 097 
Немає у наявності
Бонусні бали: 82 бала
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Додайте перкусійні і електронні звуки до вашої ударної установки

Alesis PercPad дозволяє додати 4 педа і опціональний тригер бас-барабана до вашої акустичної або електронної ударної установки. Вона відрізняється компактністю, простотою використання і оснащена високоякісними тембрами для розширення можливостей стандартної ударної установки.

Компактний корпус

PercPad обладнана чотирма динамічними педами і входом для підключення тригера або педа бас-барабана. Все це поміщено в компактний корпус - ідеальний вибір для барабанщика або будь-якого іншого музиканта, який бажає розширити свій арсенал електронною перкусією. На відміну від масивних і складних мультиперкусійних пристроїв, PercPad була розроблена з акцентом на компактність і оснащена тільки необхідними функціями - нічого зайвого.

Ви можете встановити PercPad на стандартну стійку для робочого барабана або розташувати її на будь-якій плоскій поверхні: на стійці для перкусії, письмовому столі і т. д.

Якісні тембри

PercPad оснащена колекцією з якісних семплів акустичних та електронних барабанів, а також перкусійними звуками. У вашому розпорядженні готові до використання набори звуків з Латинської Америки та Азії, які чудово доповнять вашу ударну установку.

Також ви можете редагувати і налаштовувати кожен з тембрів і призначати їх на будь-який з педів. Якщо ж вбудованої бібліотеки звуків вам недостатньо - підключіть PercPad до вашого улюбленого звукового модулю або комп'ютера використовуючи MIDI вихід.

Гнучка комутація

Ви можете підключити PercPad до підсилювача, активної акустичної системи або звукової карти, використовуючи стандартні 1/4" виходи. Для моніторингу або безшумних занять пристрій оснащений виходом для навушників. Вхід для бас-барабана сумісний з більшістю кікпедів і тригерів, включаючи DMPad і RealHead Kick Pad.

Комплектація:

  • Alesis Perc Pad
  • Блок живлення
  • Посібник користувача


Педи   4 динамічних
Інтерфейси   MIDI Out (5DIN), Вихід для навушників, вхід для тригера/педалі бас-барабана, виходи 2 x 1/4"Jack
Комплектація   Alesis Perc Pad, Блок живлення, Керівництво користувача
Гарантія   12 місяців
Виробництво   Китай
Бренд
ALESIS
Гарантия
12 месяцев
Производство
Китай
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші