Гітарна педаль ефектів Dunlop CSP027 MXR Custom Shop Timmy Overdrive

6 764 
В наявності
Бонусні бали: 135 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

MXR Custom Shop - Timmy Overdrive

Ця педаль змогла вмістити в себе море зернистого текстурованого драйву, який дійсно здатний оживити звучання твого інструменту, при цьому зберігаючи його фундаментальний характер - і все це в мініатюрному корпусі, який не займе зайвого місця в твоєму педалборд. Дизайн цієї моделі заснований на розробці заслуженого ветерана педалестроенія Пола Кокрен (Paul Cochrane), який отримав визнання безлічі професійних музикантів. Коли Пол вирішив запропонувати цю педаль широкої аудиторії, він вирішив працювати разом з командою інженерів MXR.

"Співпрацювати з MXR - це честь для мене," - говорить Пол. "Моєю першою гітарної педаллю була Phase 90."

Завдяки винахідливому застосування перемикача типів кліппінга і унікальним регуляторам тембру, Timmy Overdrive - це втілення мрії виступаючих гітаристів. Перемикач Clip пропонує три різні варіанти кліппінга для безлічі ситуацій, неважливо шукаєш ти "велике" і щільне звучання з тоннами хедрума, здатне розірвати твій підсилювач, або ж більш скомпрессировать і сатурірованних тон для жирних акордів.

Регулятори Bass і Treble - ще одна родзинка цієї педалі. Перш за все: також як і у лампових підсилювачів, вони працюють тільки "в мінус", зберігаючи характер звучання гітари недоторканим. По-друге, Пол розпаяно регулятор низів таким чином, що він впливає на сигнал ДО перевантаження, щоб ти міг підтримувати достатній рівень баса в твоїй гітарі, навіть при малому Гейне, а регулятор Treble впливає тільки на сигнал ПІСЛЯ перевантаження, дозволяючи музикантові зберегти м'якість і музикальність гітарного тону, навіть при "брудних" настройках.

І, нарешті, команда MXR спільно з Полом, довго підбирали відповідний операційний підсилювач, який би ідеально доповнив майстерно розроблений дизайн цієї педалі. У підсумку вибір припав на модель LF353, дуже шановану інженерами Dunlop за високий вихідний рівень, величезний запас гейна і передачу сигналу hi-fi рівня. Результат - MXR Timmy Overdrive, професійна педаль перевантаження, яка обов'язково повинна бути в твоєму педалборд, якщо тобі потрібен солодкий гармонійний брейкап, що реагує навіть на мінімальні зміни динаміки гри і розміщений в компактному корпусі.

ефекти овердрайв
управління Volume, Gain, Bass, Treble перемикач Clip
аналогові входи 1/4 "
аналогові виходи 1/4 "
харчування Адаптер Dunlop ECB009EU (не входить в комплект)
Гарантія 12 місяців
Бренд
Dunlop
Гарантия
12 месяцев
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші