Інтерфейс для iPOD/iPhone/iPAD Yamaha i-MX1

4 308 
В наявності
Бонусні бали: 86 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

i-MX1 - MIDI кабель, який з'єднує ваш iPad / iPhone до будь-якого MIDI-інструменту. Не потрібно робити ніяких складних налаштувань, просто з'єднайте ваш iPad / iPhone за допомогою i-MX1 з MIDI-інструментом (наприклад, синтезатором, електронної барабанною установкою, цифровим піаніно) і запускайте додатки для роботи зі звуком. Ви можете грати і управляти звуком в додатках, використовуючи інтерфейс Вашого інструменту.

Спеціальні програми для синтезаторів Yamaha

* IPad не входить в комплект

Для синтезаторів Yamaha існує безліч додатків, здатних розширити функціонал вашого інструменту, використовуючи i-MX1. Ви можете працювати зі звуком Motif XF або MOX, використовуючи великий дисплей вашого iPad. Додаткові функції, такі як drum pad або арпеджиатор легко можуть бути додані в функціонал вашого синтезатора.Грайте на інструменті за допомогою Core-MIDI сумісних додатків

Функціональність MIDI-інструментів може бути розширена за допомогою будь-яких існуючих MIDI-сумісних додатків. Наприклад, Ви можете займатися на піаніно, і використовуючи додаток Notation, можете записувати свою гру на електронній барабанній установці за допомогою додатків для створення музики, або грати різними звуками, використовуючи як віртуальні, так і реальні інструменти.

сумісні пристрої iPhone4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad (3rd generation), iPad 2, iPad, iPod touch (4th and 3rd generation)
сумісні OS iOS 4.2 або вище
сумісні програми Сумісні з Core MIDI
роз'єми 30-контактний роз'єм, MIDI IN, MIDI OUT
Габарити
45.8 мм (Ш) × 11 мм (В) × 30 мм (Г)
вага
11 г (без MIDI-кабелів)
Комплектація 2 MIDI кабелю, інструція користувача

Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Бренд
Yamaha
Гарантия
12 месяцев + 12 месяцев бесплатного сервисного обслуживания
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші