Класична гітара YAMAHA NTX700 (BK)

19 947 
Немає у наявності
Бонусні бали: 399 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Відмінне звучання і неймовірний комфорт при грі.

NTX

NTX700 - чудовий вибір для виступаючих гітаристів, що грають в різних стилях. Поєднання тонкого корпусу з вирізом, вузького грифа і вбудованого звукознімача гарантує зручність гри навіть для музикантів, зазвичай грають на акустичних (вестерн) і електрогітарах. Додайте звучання нейлону в вашу музику, будь то джаз-, поп- або навіть рок-музика.

тонкий корпус

Глибина корпусу NTX700 становить 80-90мм, і в поєднанні з овальним резонаторних отвором дозволяє отримати чисте, м'яке звучання.

ARE (Поліпшення резонансних властивостей дерева)

ARE - розроблена фірмою Yamaha технологія поліпшення резонансних властивостей дерева. Технологія ARE заснована на зміні молекулярних властивостей деревини при строгому контролі вологості і температури для наближення до структури, яка забезпечує ідеальні резонансні характеристики матеріалу, подібно до того, як змінюються властивості дерева інструментів, на яких грають роками.

В гітарах серії NX такий підхід дозволив створити звук, схожий на звук вінтажній гітари, багато років була у використанні. Він дозволяє створювати більш "гострий" звук, при цьому одночасно контролюючи дисонанс в високих частотах. Інструменти, які пройшли через цей процес отримали високі оцінки від великої кількості музикантів. Їх оцінки майже ідентичні оцінками, застосовуваним до гітар, на яких грають вже довгі роки, і до їх звуку часто застосовуються такі епітети як "добре усталений", "зрілий", "з чудовим резонансом" і "чистий".

Оригінальна система зв'язків деки

Система зв'язків верхньої деки розроблена, для компенсації глибини корпусу і розкриття всього потенціалу звучання нейлонових струн. Вона забезпечує збалансований тон, що дозволяє застосовувати NTX700 в будь-якому стилі музики.

Зменшена ширина грифа

Вузький гриф з кріпленням в раон 14 лада відчувається в руках як гриф акустичної "вестерн" гітари. Ширина нульового поріжка становить всього 48мм.

Система звукознімачів ART

Система звукознімачів ART (Acoustic Resonance Transducer - Акустичний Резонансний Датчик), що застосовується на деяких наших акустичних гітарах зі сталевими струнами, отримала широке визнання за чудову якість звучання, неймовірну динаміку і дивно низький рівень зворотного зв'язку.

Наші інженери розробили ART System 61 спеціально для серії NX, щоб достовірно відтворити звучання і динаміку нейлонових струн. Завдяки поєднанню різних ексклюзивних технологій система ART надає інструментам серії NX універсальність, дозволяючи застосовувати їх для гри в широкому діапазоні технік - від пальцевого стилю до "перкуссионного" фламенко, зберігаючи при цьому природне звучання гітари.

Оновлені контактні звукосниматели

Стандартний контактний звукознімач, розташований під сідлом, може вільно вібрувати, тим самим передаючи природне звучання корпусу. Але з іншого боку, іноді він може передавати занадто багато звучання корпусу, що може виразитися в сильній зворотного зв'язку (feedback).

Щоб уникнути цього, в системі ART застосовується багатошаровий демпфер, який поглинає надлишкові вібрації і тим самим контролює зворотний зв'язок. System 61 складається з двох таких звукознімачів, розташованих у верхній і нижній частинах гітари, кожен з яких регулюється окремо. Це допомагає гнучко і точно налаштовувати звучання гітар серії NX.

оновлений передпідсилювач

Для того, щоб максимально розкрити теплоту і багаті середні частоти звучання гітари з нейлоновими струнами, система передпідсилення (System 61) використовує кращу в своєму класі технологію компанії Yamaha, що допомагає досягти широкого діапазону звучання і робить звучання NTX ідеальним для будь-якого виступу і гри в будь-якому стилі .


Предусилитель оснащений індивідуальними регуляторами гучності для кожного звукознімача, дозволяючи отримувати абсолютно природний звук з щільними низами і прозорими верхами. Трьохсмуговий еквалайзер дозволяє точно налаштовувати звучання, а вбудований тюнер дозволяє налаштувати інструмент навіть під час виступу.


Верхня дека ялина цільна
нижняя дека Нато
Обечайка Нато
гриф Нато, ширина грифа на нульовому поріжку - 48 мм
накладка грифа палісандр
Брідж палісандр
Звукознімачі System61 2way ART
механіка хромована
колір Чорний - BK (Black)
виробництво Китай
Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Бренд:
Yamaha
Бридж:
Палисандр
Верхняя дека:
Ель цельная
Виробництво:
Китай
Гарантия:
12 месяцев (на электронные и механические компоненты) + 12 месяцев бесплатного сервисного обслуживания
Гриф:
Нато, ширина грифа на нулевом порожке - 48 мм
Звукосниматели:
System61 2way A.R.T.
Механика:
Хромированная
Накладка грифа:
Палисандр
Нижняя дека:
Нато
Обечайка:
Нато
Цвет:
Черный - BK (Black)

Не знайдено дописів

Написати відгук
Доставка товару по всій Україні

Безкоштовна доставка по Львову при замовленні від 2000 грн, по Україні - від 3000 грн.

100% офіційна гарантія

Ми є авторизованою точкою продажу всіх представлених брендів, здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування

Нам довіряють

Інтернет-магазин з 2004 року, понад 15 років успішного досвіду роботи на ринку України