Ламповий преамп модуль SYNERGY Diezel VH4 Preamp Module

18 942 
Немає у наявності
Бонусні бали: 379 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Diezel VH4 преамп модуль

Peter Diezel і бренд Diezel Amplification є синонімом бутикового хай-Гейн посилення. З моменту виходу першого підсилювача VH4 в 1994 році вони залучили рок-музикантів, які вимагають нічого іншого, крім самого кращого. Петер Дізль гарантує це досконалість, вручну перевіряючи кожен свій підсилювач протягом вже 25 років. Сьогодні модельний ряд Diezel представлений і іншими оригінальними моделями, такими як Herbert і Hagen. Простіше кажучи, коли справа доходить до хай-Гейн посилення для електрогітари, немає нічого більш витонченого, ніж у Diezel.Безперечно володіючи і іншими високо цінуємо дизайнами гітарних підсилювачів, гітаристи думаючи про Diezel, саме VH4 ставлячи на перше місце. Його чотири канали здатні без праці досягти вражаючого масиву звучань або легендарних гітарних тонів. Але коли музиканти спробували четвертий канал, там вже почалася своя справжня легенда. Все, від вантажного кранча до інтенсивних металевих тонів живе в ньому шляхом повороту ручки гейна за годинниковою стрілкою. Приблизно на півдорозі вгору по циферблату ви відчуєте баланс агресії і витонченості, який полюбили таких легендарні гітаристи, як Адам Джонс (Tool) і Джеймс Хетфілд (Metallica). Кожна нота виcтрелівает з вашого кабінету з чітко вираженим характером, який ніколи не втрачає свого фірмового злого характеру. Якщо Diezel знаходиться на вершині інжінігінга хай-Гейн підсилювачів, то тільки завдяки VH4.З модулем зовнішній підсилювач Synergy Diezel VH4 ви отримуєте доступ до тих же пекучим гітарним тонам, які зробили марку Diezel одою з найбільш шанованих в індустрії гітарного посилення. Але це не просто емуляція. Петер Дізль особисто розробив цей модуль, гарантуючи, що ваш тон співає з подоланням грайнд і характером його однойменного підсилювача. Цей двоканальний дизайн має незалежні 3-смугові еквалайзери, що дозволяє вам точно налаштовувати лід і ритм тембри. Після того, як ви встановите модуль підсилювача Synergy Diezel VH4, його світиться пара ламп 12AX7 прорветься через динаміки з тієї характерної і лютої витонченістю, яку може запропонувати тільки Diezel.
Модулі Synergy VH-4 оснащені двома каналами з регулюванням гейна, гучність і трьохсмуговий еквалайзер на кожному каналі.

Перемикач "CATHODE SELECT"

Цей трьохпозиційний перемикач дозволяє налаштувати басовий відгук вхідного ланцюга лампового преампа відповідно до початкової схемою обраного модуля. Це вплине на відчуття і щільність звучання. Кожен дизайнер підсилювачів використовує певну комбінацію компонентів, яка формує вхідну ланцюг. Ми вибрали три найбільш популярних комбінації, до яких ви можете отримати доступ за допомогою цього перемикача. Модуль спочатку налаштований на пропоноване Петер значення для VH4 - це позиція 2 - 2,7кОм резистор і 0.68мкФ ємність.


виробництво США
Гарантія 12 місяців
Бренд
SYNERGY
Производство
США
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші