Литавры Yamaha TP3329 Timpani 29"

151 767 
Немає у наявності
Бонусні бали: 3035 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
 • — Гарантія 12 місяців
 • — Сповіщення по SMS
 • — Повернення і обмін
 • — Різні способи оплати
 • — Найкраща ціна

Компактні педальні литаври з алюмінієвої чашею

Незважаючи на компактність і портативність, литаври серії TP-3300 відрізняються професійним висококласним звучанням. Вони оснащуються алюмінієвої чашею (корпусом) тієї ж форми, що і на флагманських моделях (TP-7300/6300/4300 Series), пластиками Remo Renaissance і якісними обручами, завдяки чому відрізняються багатим глибоким звучанням з чудовим сустейном.

Компактність і портативність

Легка чаша з алюмінію і зручна складається конструкція дозволяє вам легко транспортувати литаври серії TP-3300 навіть в багажнику автомобіля.

Зручність використання

Фахівці Yamaha доклали чимало зусиль, для того щоб забезпечити легкість і простоту гри і настройки литавр. Регульована висота ніжок і педалі, коліщатка для зручності переміщення і стабільна надійна педаль - все це помітно полегшує використання і дозволяє вам зосередитися виключно на грі.

алюмінієва чаша

TP-3300 Series Timpani Yamaha - ELTON.COM.UA

Литаври TP-3300 Series мають алюмінієву чашу тієї ж форми що і топові моделі. Розміри були ретельно вивірені для того щоб навіть початківці музиканти легко змогли розкрити весь звуковий потенціал інструменту. Ретельні дослідження впливу форми корпусу, заокруглення краю і розміри отворів в нижній частині чаші дозволили досягти бажаних тональних характеристик від алюмінієвого сплаву.

Пластики Yamaha Remo Renaissance

TP-3300 Series Timpani Yamaha - ELTON.COM.UA


Пластики Yamaha Remo Renaissance з алюмінієвими вставними кільцями забезпечують неперевершену експресію, чудово тримають стрій і відрізняються надійністю і довговічністю.

обода

TP-3300 Series Timpani Yamaha - ELTON.COM.UA

Литаври TP-3300 Series оснащені тими ж ободами що і топові моделі, забезпечуючи високу жорсткість і поліпшене взаємодія пластика і корпусу, дозволяючи розкрити весь звуковий потенціал інструменту.

Компактність і портативність

TP-3300 Series Timpani Yamaha - ELTON.COM.UA

Легкі алюмінієві чаші і простота з якою ви можете скласти ніжки і педалі дозволяють перевозити ці литаври навіть в багажнику автомобіля і роблять їх чудовим вибором для мандрівного музиканта.

Розміри в складеному вигляді:

 • TP-3323: 73x82x60 см
 • TP-3326: 80x85x60 см
 • TP-3329: 88x89x63 см
 • TP-3332: 95x93x63 см

збільшені колеса

TP-3300 Series Timpani Yamaha - ELTON.COM.UA

Нові, збільшені з 50мм до 75мм колеса полегшують переміщення інструменту, а поліпшені блокатори запобігають рух литавр під час використання педалі.

педаль

TP-3300 Series Timpani Yamaha - ELTON.COM.UA

Завдяки новому оптимізованому дизайну пружини був досягнутий більш плавний і стабільний хід педалі в усьому робочому діапазоні.

регулювання висоти

TP-3300 Series Timpani Yamaha - ELTON.COM.UA


Можливість налаштувати довжину ніжок і, як наслідок, висоту корпусу дозволяє легко встановити інструмент в максимально комфортну позицію для музиканта. Для запобігання прокручування, форма трубок була змінена на квадратну, завдяки чому процес регулювання став значно простіше. Гвинти і стопери також були доопрацьовані для більш комфортного використання.

індикатор настройки

TP-3300 Series Timpani Yamaha - ELTON.COM.UA

Литаври серії TP-3300 обладнані тим же спеціальним іІндикатори настройки, що і топові моделі. При необхідності ви можете легко перемістити індикатор на ліву чи праву сторони інструменту, відповідно до німецької або міжнародної системами.


виробництво Японія
Розміри 880 x 890 x 630 мм (у складеному вигляді)
вага 32 кг
Бренд
Yamaha
Вес
32 кг
Производство
Япония
Размеры
880 x 890 x 630 мм (в сложенном виде)
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
 • Хіти продажу
 • Найпопулярніші