Оплата та доставка

Оплата замовлення:
Всі товари в нашому інтернет-магазині Ви можете купити як за готівковий так і безготівковий розрахунок.

  • Банківським переводом. Приват24 (приватні особи) або з розрахункового рахунку (організації). Організації в цьому випадку разом з товаром будуть відправлені товарні накладні на товар.
  • Готівкою в м.Львові. (Вул. Стефаника 4, магазин "Музичний салон Елтон"
  • Всі розрахунки відбуваються після попереднього погодження та затвердження замовлення.


Повернення товару: Ви можете відмовитися від поставленого нами товару, у випадку, якщо доставлений товар не відповідає тому, що ви замовляли, також, товар може бути повернутий безпосередньо в момент доставки. Товар повинен бути повернутий у своєму оригінальному упакуванні з усіма що додаються документами.

Доставка товару:

  • Доставкою за допомогою компаній з перевезень. Ви можете отримати замовлений товар за допомогою служб доставки вантажів (Нова Пошта, Автолюкс, Нічний експрес, Ін-тайм) попередньо оплативши його будь-яким зручним для Вас способом.
  • Самовивіз. Ви можете забрати замовлений товар приїхавши в наш магазин "Музичний салон Елтон", за адресою м.Львів, вул. Стефаника 4
  • Кур'єрська доставка по Львову. (Безкоштовно при сумі замовлення від 5000 грн.) До 5000 грн - 120 грн.


гарантії:
Всі куплені у нас товари комплектуються гарантійними талонами с / ц, якщо такого талона не було в комплекті поставки, значить гарантію на даний товар здійснює наш інтернет-магазин.

Виникли питання?

Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, пов'язаних з оформленням замовлення, оплатою і доставкою по телефону: (032) 261-46-72, 050-370-68-39 (Пн-Пт, з 11 до 19 годин, сб, з 11 до 15 годин)