Педаль для бас-барабана DW DWCP9000 SINGLE 9000 PEDAL

22 325 
Немає у наявності
Бонусні бали: 447 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Педаль для бас-барабана, поодинока.

Педалі 9000 серії пропонують барабанщикам неперевершену комбінацію швидкості, контролю та енергії. З моменту своєї появи педалі 9000 серії своїми новаторськими рішеннями, такими як Floating Rotor і Infinitely Adjustable Cam, своєю універсальність і зручністю дозволили барабанщикам вийти на новий рівень гри. Проте в 2012 році прийшов час представити поліпшені моделі 9000 серії. Педалі тепер оснащені новою системою кріплення до бас-барабану Tri-Pivot Toe Clamp System і гумовою підкладкою під базисної плитою Non-Slip Rubber Grip Base Plate для поліпшеної стабільності і зв'язку між музикантом і бас-барабаном. Крім цього ми додали регульований ексцентрик EZ Adjust Cam, що дозволяє миттєво вибирати між типами Accelerator®, Turbo® і все що між ними! Все той же безпомилкове відчуття, зручність, оснащення для кращих в світі барабанщиків, тепер тільки ще краще.

DW 9000 педаль для басбарабана купить

Педалі DW 9000 серії оснащені регульованим маховиком Infinite Adjustable Cam, що дозволяє налаштувати чуйність педалі від типу Accelerator ™ до Turbo ™ і між ними!

DW 9000 педаль для басбарабана купить

Запатентована система з плаваючою шарнірної пружиною Floating Swivel Spring збільшує ефективність при прямому і зворотному ходу, зменшуючи опір і створюючи неймовірно рівне по зусиллю відчуття.

DW 9000 педаль для басбарабана купить

Педалі DW 9000 серії оснащуються додатковим нейлоновим ременем, так що систему приводу можна міняти з ланцюгової до нейлонової.

DW 9000 педаль для басбарабана купить

Передова конструкція шарніра на підшипниках (US Patent No. 5431081)

DW 9000 педаль для басбарабана купить

Нова система кріплення педалі до бас-барабану Tri-Pivot Toe Clamp забезпечує надійну фіксацію на ободі і барабані будь-яких розмірів.

DW 9000 педаль для басбарабана купить

Педалі DW 9000 серії оснащуються ключем з власником на платформі педалі. Зручно і завжди під рукою.


виробництво Тайвань
Бренд
DW (Drum Workshop)
Производство
Тайвань
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші