педаль ефектів дилей Dunlop EP103 ECHOPLEX DELAY

8 799 
В наявності
Бонусні бали: 176 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Оригінальний стрічковий відлуння дилей Echoplex® EP-3 здобув популярність завдяки теплій, природною модуляції і музикальності в звучанні. Ефект став ключовим для багатьох гітарних ікон в '60 -х і '70 -х. Ті самі EP-3, звичайно, дуже недешеві, примхливі і за розмірами як касетний відеомагнітофон (їх хтось пам'ятає ще?).

Ось тут і виходить на сцену Dunlop EP103 Echoplex Delay. Розміром з канонічну Phase 90, володіючи простим управлінням і високоякісним 100% аналоговим трактом для необробленого сигналу, він повною мірою відтворює легендарне звучання EP-3. Регулятор "Delay" встановлює час повторень - від 4 до 750 мсек, ручка "Sustain" відповідає за кількість повторень, а "Volume" - за вихідну гучність.


Здавалося б, ну ось і все. Ні не все! Крім основного, у педалі є і особливий режим "Age mode". За замовчуванням, педаль працює в звичайному відкаліброваному режимі, по аналогії з реальною EP-3, на якій встановлена "свіжа" і нова стрічка - звучання яскраве і чисте з легкої детонацією і модуляцією. А ось якщо натиснути на ручку "Volume", то педаль переходить в режим старіння стрічки. У повторень звучання стає більш глухим і глибоким, підвищується сатурація і спотворення, які "поглиблюються" з поворотом ручки за годинниковою стрілкою.

Оброблений сигнал в EP103 Echoplex Delay зазнає ті ж тональні метаморфози, що дає і EP101 Echoplex Preamp, тоді як чистий необроблений сигнал залишається недоторканим. Для повноцінного насолоди звучанням а-ля EP-3, ми рекомендуємо використовувати EP101 перед EP103.


У EP103 Echoplex Delay також є можливість синхронізації темпу і аж до значних 4 секунд затримки при використанні опціонального перемикача M199 MXR Tap Tempo. Чистий необроблений сигнал 100% аналоговий з технологією Constant Headroom Technology ™ - він забезпечує до 20 Вольт по переусіленію. При роботі з педаллю можна вибрати тип байпасс: true relay або trails bypass (точно як же і у нового MXR Reverb). Крім цього EP103 можна встановити в режим "100% wet" для використання в петлі ефектів підсилювача, а також в моно / стерео. Про всяк випадок нагадуємо: стрічку купувати і міняти не треба :)


Бренд
Dunlop
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші