Педаль ефектів WAMPLER TUMNUS DELUXE

9 471 
Немає у наявності
Бонусні бали: 189 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
 • — Гарантія 12 місяців
 • — Сповіщення по SMS
 • — Повернення і обмін
 • — Різні способи оплати
 • — Найкраща ціна

З виходом моделі Tumnus, Wampler запропонував своє бачення звучання того мамого міфічного овердрайву

А з релізом Tumnus Deluxe Брайан встановив новий стандарт. Значною мірою завдяки дуже ясно і артикульовано озвученому буферу, вся чіткість, панч і докладний брейкап оригінального Tumus все там же на своєму місці. Але якщо ви віддаєте перевагу незабарвлене звучання істинного true bypass, просто натисніть перемикач на бічній стороні педалі. Брайан також забезпечив Tumnus Deluxe тональної гнучкістю, яка раніше була недоступною для цього типу педалей. Активні елементи управління басом і серединою, а також контроль високих частот, (як і в педалі, якої він був натхненний), спонукають вас ліпити тон з цієї педалі в залежності від поставлених перед нею завдань. Незалежно від того, Буст ви розгойданий підсилювач або іншу педаль, використовуючи педаль в якості окремого овердрайву або увінчуючи її своїм завжди включеним "тональним подсластителем", ви виявите, що широкі можливості управління Tumus Deluxe роблять з нього набагато більше, ніж просто черговий клон клона :)


Легендарний тон і це далеко не все

Tumnus Deluxe забезпечує чіткість звучання від струни до струни, найвищий хедрум по виходу і характерний "теплий ламповий" брейкап, завдяки чому цей тип овердрайву став настільки знаковим. Більш того, тепер його 3-смуговий еквалайзер поліпшить ваш тон за допомогою м'якого баса, миттєво ідентифікованого среднечастотного діапазону і правильного високочастотного блиску. На відміну від деяких інших аналогічних педалей, Tumnus Deluxe володіє достатньою кількістю інструментів, щоб зробити ваш звук ідеальним в будь-яких умовах.

 • Активні органи управління Bass і Middle підсилюють або пригнічують частоти в даних діапазонах
 • Класичний контур управління високими частотами (Treble), такий же як у оригінального Tumnus
 • Звучить відмінно як окремий овердрайв або як бустер
 • Normal / Hot перемикач змінює звучання від стандартного Tumus до звучання з більш високим Гейн

Буферізованние або True байпас, на ваш вибір

Буфер всередині Tumnus Deluxe звучить настільки музично добре, що ви можете просто зловити себе на думці, що він прикрашає ваш звук, не залежно від того, включена або вимкнена педаль. Але Wampler знає, що деякі музиканти воліють 100% чистий шлях проходження сигналу або ж True Bypass. За допомогою перемикача "buffer" cбоку педалі Tumus Deluxe, ви можете вибрати який тип байпаса вибрати, буферізірованний або true bypass.

 • Той же чарівний звуковий буфер, який ми всі полюбили
 • Легко доступний True Bypass для незабарвленого звучання
 • Зручний бічний перемикач для виборат між двома режимами

Wampler - якісна конструкція

Увага Брайана Уомплера до найдрібніших деталей і прагнення до розробки кращих і найбільш зручних продуктів для музикантів не мають собі рівних. Всі ці якості повністю ототожнені в Tumus Deluxe. Від зручного верхнього розташування роз'ємів до неймовірно гнучкого тонального характеру педаль Tumnus Deluxe - це Wampler у всій своїй красі!


ефекти Овердрайв / бустер
управління Регулятори: Level, Gain, Bass, Midle, Treble, перемикач Normal / Hot, перемикач Buffer
Розміри 63.5 x 114.3 x 38.1 мм
харчування 9В (постійний струм, мінус в центрі). Від батареї або адаптера (не входить в комплект)
виробництво США
Гарантія 12 місяців
Бренд
WAMPLER
Производство
США
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
 • Хіти продажу
 • Найпопулярніші