Педаль овердрайв WAMPLER PANTHEON OVERDRIVE

9 471 
Немає у наявності
Бонусні бали: 189 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
 • — Гарантія 12 місяців
 • — Сповіщення по SMS
 • — Повернення і обмін
 • — Різні способи оплати
 • — Найкраща ціна

О так! Це варіація класичної схеми BB від Wampler!

Педаль Wampler Pantheon Overdrive була натхненна давно забутої, але, при цьому так затребуваною педаллю Marshall Bluesbreaker Stompbox .... і багатьма, що стали тепер легендарними педалями, які пішли по його «прозорого» шляху. Wampler Pantheon дасть вам все безпомилково відомий англійський брейкап і тональний смак, в кращих традиціях цих шанованих схем ... Але з деякими свіжими функціями і сучасним функціоналом, яким виділяються все WAMPLER;

 • Потужна секція еквалайзера; адаптуйте свій звук для будь-якого концерту!
 • Активний Baxandall Bass контроль; дозволяє вам ідеально звучати в будь-який кабінет і заповнити звучанням будь-який простір!
 • Чудовий презенс; додайте тільки необхідну кількість яскравості і м'якості!
 • Фронтально вмонтовується структура посилення і управління войсінгом; All Wampler - новий погляд на формування цієї дивовижної схеми і миттєвий доступ до різних гармонійним і обертони структурам!
 • Роз'єми зверху для легкої інтеграції в будь-який педалборд!

Якщо ви шукаєте класичну драйв педаль, яка ідеально поєднується з будь-яким Рігом, прекрасно "дружить" з усіма вашими сучасними тональними інструментами, зберігає всю індивідуальність і відчуття вашої гри, і видає все - від солодкого і кремового панча до крутого британського грайнда ... - це Pantheon .

більше тебе

Причина, по якій оригінальна схема BluesBreaker настільки легендарна, і чому на базі її було сконструйовано так багато крутих педалей, пов'язане з тим, як вона привносить гармоніки і зернистість в тон, до якого ви довго йшли, не змінюючи його природне звучання або топлячи динаміку непотрібної додаткової компресією або піском. Pantheon бере справжнє натхнення від цієї схеми, але зберігає звук повністю вашим.

завжди вчасно

Pantheon дає вам достатньо варіантів регулювання тону, щоб поліпшити решту вашого клуня, що не замутнят звук. Активне управління басами в стилі Baxandall нейтрально в положенні на 12 годин, але може похвалитися надзвичайно потужним Свіп в русі ручки по діапазону. І на додаток до стандартного контролеру тони, у вашому розпорядженні також регулятор Презенс для додавання потрібної кількості самого верху, для настройки звучання декількох гітар і вихідних пристроїв ... в живу, в студії або в складі більшої ланцюга.

Не просто ще один клон

Цей тип схеми овердрайву використовується різними музикантами по-різному ... Природний звук пройшов випробування часом, але Брайан Уомплер додав досить легко доступну регулювання гейна, яка перенесе вас через десятиліття одним рухом перемикача. 3-позиційний перемикач рівня посилення перемикає між найбільш корисними і придатними для використання ступенями драйву, а 3-позиційний перемикач Overdrive Voice вибирає між жорстким і м'яким обмеженням або комбінації їх обох! Це все відтінки драйву, які вам коли-небудь знадобляться.

Створено служити довго

Увага Брайана Уомплера до деталей і прагнення надати вам самі краще по звуку і найбільш корисні педалі ефектів на ринку - не новина. Ці якості в повній мірі проявляються і в Pantheon. Всі ми тон фріки, і завжди пробуємо щось нове. Але ми сподіваємося, що ця педаль знайде своє місце у вашому педалборд назавжди, тому ми і створили її служити так довго.


ефекти овердрайв
управління Gain, Bass Treble, Presence, Volume, 3-позиційний перемикач Gain Level, 3-позиційний перемикач Overdrive Voice
аналогові входи 1/4 "Jack
аналогові виходи 1/4 "Jack
Розміри 63.5 x 114.3 x 38.1 мм (без урахування висот ручок і перемикачів)
вага 900г
харчування 9-18В від адаптера (не входить в комплект), 9В батарея
виробництво США
Гарантія 12 місяців
Бренд
WAMPLER
Производство
США
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
 • Хіти продажу
 • Найпопулярніші