Піаніно Yamaha JU109 (PW)

206 811 
Немає у наявності
Бонусні бали: 4136 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Пропонуючи відоме якість компанії Yamaha за доступною ціною, JU109 є популярним вибором багатьох студентів, які тільки починають навчання грі на фортепіано.

Точність і надійність


Прецизійні вірбелі (кілки) і вірбельбанк (Кілкова дошка) власної розробки виготовлені відповідно до високих стандартів якості Yamaha, для того щоб забезпечити довговічність і точність настройки.

Клавіші з натуральної ялини

Yamaha використовує деревину ялини для виготовлення клавіш у всіх моделях фортепіано. Ця деревина дуже легка і має прекрасне співвідношення маси і міцності. Вона ідеально підходить для виготовлення клавіш.

Клавіатура Yamaha характеризується прекрасної чуйністю, полегшуючи виконання швидких пасажів навіть в найскладніших композиціях. Крім того використання високоякісних матеріалів дозволяє їй витримувати навіть роки експресивної гри "фортисимо".

Балансувати механіка Yamaha

Кожна клавіша піаніно Yamaha проходить ретельний контроль і калибруется відповідно до строгих норм. Балансування клавіатури дозволяє домогтися рівномірності тембру інструменту в усьому діапазоні, а також чудовою чутливості.

Рама V-Pro

При виготовленні чавунної рами JU109 застосовується технологія вакуумного лиття V-Pro (Vacuum Shield Mold Process). Ця технологія дозволяє виготовляти деталі з набагато більшою точністю. Рами V-Pro відрізняються не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і підвищеною надійністю.

Металеві опорні рейки (Action Rails)

Інженерами Yamaha розроблена вдосконалена унікальна виступає алюмінієва опорна рейка (Extruded Aluminum Alloy Action Rail) - одна з найбільш значущих інновацій в поліпшенні механізму фортепіано за останні 100 років. Дерев'яні рейки менш стійкі і нестабільні через зміну пір року, тоді як використання алюмінієвого сплаву забезпечує можливість стабільної і довгострокової регулювання чутливості клавіш.

банкетка Yamaha

Піаніно JU109 комплектується комфортабельній банкеткою Yamaha з фіксованою висотою.


Гарантія 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
виробництво Індонезія
вага 160.8 кг
Розміри 148 х109 х 54 см
колір Полірований горіх - (Polish Walnut)
Бренд
Yamaha
Вес
160.8 кг
Гарантия
12 месяцев (на электронные и механические компоненты) + 12 месяцев бесплатного сервисного обслуживания
Производство
Индонезия
Размеры
148 х109 х 54 см
Цвет
Полированный орех - (Polish Walnut)
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші