Рояль Yamaha GB1K (PM)

657 981 
Немає у наявності
Бонусні бали: 13160 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Найкомпактніший і доступний рояль Yamaha

BabyGrands

GB1K - найкомпактніший і доступний за ціною рояль Yamaha. Завдяки повноцінному звучанням з хорошим резонансом цей рояль можна порівняти з багатьма моделями значно більших розмірів.

Понад сто років досвіду створення роялів

Неперевершені за красою і звучанням роялі GB1 є кульмінацією багаторічного досвіду компанії Yamaha в створенні роялів. Ці інструменти, що увібрали в себе віковий досвід майстрів, відрізняють якість і виконавські характеристики, якими відома компанія Yamaha, і з якими ми вступаємо у друге століття своєї історії створення роялів.

Виняткова ретельність і точність виготовлення

Роялі Yamaha заслужили всесвітню репутацію інструментів виключно високої якості. Відомі своєю надзвичайно виразним звучанням і надійною службою протягом довгого часу, вони грають важливу роль у виконавському мистецтві і музичній освіті.

Роялі Yamaha постійно фігурують в числі інструментів, які настійно рекомендують настроювачі та майстри, і є головним вибором піаністів всіх рівнів у всьому світі.Репутація Yamaha заснована на столітній традиції високої майстерності і професіоналізму, яка, в свою чергу, спирається на унікальні технології, сучасну виробничу базу і висококваліфікований, знає і відданий своїй справі персонал.

Завдяки використанню високих технологій на всіх етапах виробничого циклу, ми здатні самі створювати практично будь-які деталі для будь-якого фортепіано. Такий підхід дозволив нам досягти значних успіхів і встановити загальновизнаний стандарт якості.

Пристосованість до умов експлуатації

Yamaha створила рояль, адаптований до суворих умов клімату. Стабільність настройки, обробка та музичні характеристики розраховані на те, щоб залишатися на незмінно високому рівні протягом тривалого терміну служби.

Балансувати механіка Yamaha

Кожна клавіша піаніно Yamaha проходить ретельний контроль і калибруется відповідно до строгих норм. Балансування клавіатури дозволяє домогтися рівномірності тембру інструменту в усьому діапазоні, а також чудовою чутливості.

Рама V-Pro

При виготовленні чавунної рами GB1K застосовується технологія вакуумного лиття V-Pro (Vacuum Shield Mold Process). Ця технологія дозволяє виготовляти деталі з набагато більшою точністю. Рами V-Pro відрізняються не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і підвищеною надійністю.


Гарантія 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
виробництво Індонезія
Розміри 1510 х 1460 х 990 мм
колір Поліроване червоне дерево (Polished Mahogany)
клавіатура 88 клавіш з покриттям з акрилу / бакеліта
вага 261 кг
Комплектація Фірмова банкетка в комплекті
додатково 3 педалі
Бренд
Yamaha
Вес
261 кг
Гарантия
12 месяцев (на механические компоненты инструмента) + 12 месяцев бесплатного сервисного обслуживания
Клавиатура
88 клавиш с покрытием из акрила/бакелита
Комплектация
Фирменная банкетка в комплекте
Производство
Индонезия
Размеры
1510 х 1460 х 990 мм
Цвет
Полированное красное дерево (Polished Mahogany)
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші