Синтезатор Yamaha MONTAGE6

177 993 
В наявності
Бонусні бали: 3560 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Montage знаменує собою нову еру, принесену компанією яка подарувала нам легендарні синтезатори DX і Motif. Yamaha Montage - наступний етап розвитку синтезаторів з просунутим контролем динаміки, потужним функціоналом для створення нових звуків, елегантним дизайном і зручним інтуїтивним управлінням. Якщо ви любите DX і Motif - приготуйтеся закохатися в Montage!


Motion Control Synthesis Engine

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Motion Control Synthesis Engine дозволяє вам керувати двома потужними звуковими двигунами: AWM2 (високоякісні семпли і субтрактівним синтез) і FM-X (сучасний синтез, заснований на частотної модуляції). Обидва генератора можуть бути розподілені по зонах або нашаровані один на одного (до 8 елементів на 1 тембр). Використання Motion Control дозволяє створювати звуки, які неможливо отримати з більш ранніх моделей "залізних" синтезаторів!

Поворотний енкодер Super Knob

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Змінюйте звучання інструменту використовуючи Super Knob. Від найдрібніших деталей до глобального трансформування - Super Knob може контролювати безліч параметрів одночасно відкриваючи нові простори для вашої творчості. Ви також можете призначити Super Knob на педаль експресії для повного контролю навіть під час гри двома руками.

Motion SEQ

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Motion Sequences - це синхронізована і повністю керована послідовність зміни практично будь-яких параметрів синтезатора, що забезпечує неймовірні нові способи програмування звучання. Motion Sequences також має виділені контролери на фронтальній панелі для простоти і зручності настройки та внесення змін в режимі реального часу для неперевершеної інтерактивності і експресії.

Envelope Follower

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Функція Envelope Follower дозволяє використовувати аудіо для управління практично будь-яким параметром або ефектом синтезатора. Наприклад партія барабанів може додати в ваше звучання запальний пульсуючий ритм, а записаний вокал - управляти відразу декількома параметрами для ефекту "говорить" синтезатора. Ви навіть можете використовувати "живе" аудіо, підключивши його до лінійного / мікрофонний вхід.

Потужний функціонал створення тембрів

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Montage обладнаний двома легендарними звуковими двигунами, модернізованими для приголомшливого звучання під час виконання і комплексного формування тембрів.

AWM2


AWM2 - пропріетарна технологія компанії Yamaha, що забезпечує ефективну компресію цифрових даних без втрати якості звучання для неперевершеного, неймовірно реалістичного відтворення звуку.

128 нот стерео поліфонія

Насолоджуйтесь багатим стерео звучанням не жертвуючи прицьому половиною доступних нот.

Кількість хвильових форм

MONTAGE вміщує приблизно в 10 разів більше хвильових форм ніж MOTIF XF, дозволяючи використовувати більше семплів для кожного інструменту. Результат - неймовірно реалістичне звучання і відтворення кожного, навіть найменшого нюансу вашого виконання.

Вбудована Flash пам'ять

На борту у MONTAGE знаходиться 1,75 ГБ користувальницької flash пам'яті, що відрізняється високою швидкістю запису і читання. Ви можете використовувати її для зберігання власних семплів або бібліотек, доступних на сайті yamahasynth.com

FM-X


Неймовірно функціональний і гнучкий тон-генератор, який ви можете почути практично в кожній хітової записи 80-х. FM-X відрізняється чудовим динамічним діапазоном, потужністю і точністю відтворення. MONTAGE має FM архітектуру з 8 операторами і 128 нотну поліфонію, що дає вам величезну кількість можливостей формування звучання.

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

MONTAGE оснащений значною бібліотекою чудових звуків, таких як абсолютно новий тембр флагманського рояля Yamaha CFX і розкішного Bosendorfer Imperial, неймовірно деталізованими тембрами струнних та духових інструментів і обраними звуками з сімейства синтезаторів сімейства DX і TX. Всі тембри були модернізовані для того, щоб максимально розкрити переваги тон-генератора Motion Control Synthesis Engine.

MONTAGE повністю сумісний з тембрами Motif XF. Крім того, Yamaha розробила спеціальний FM конвертер для забезпечення сумісності з легендарними тембрами DX7.

ефекти

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Від насиченою реверберації і до неймовірно деталізованих Virtual Circuit Modeling (VCM) ефектів - MONTAGE оснащений потужним інноваційним DSP, що відрізняється чудовою якістю звуку. Використовуйте ефекти Beat Repeat, Vinyl Break або Bit Crusher для того щоб отримати сучасне EDM танцювальне звучання. Ви навіть можете додати компресор з функцією sidechain, для досягнення модернового дакінг ефекту. Або ж поринете в світ класичних ефектів, таких як Analog Delay, VCM Phaser або один з багатьох симуляторів підсилювача.Піаністи обов'язково оцінять спеціальні ефекти для фортепіано, наприклад Damper Resonance (амортизаційний резонанс) створює широке і глибоке звукове поле у фортепіано, а також віддзеркалює зміни в тональності звучання акустичного рояля при відпуску демпфер педалі. А чудова HD реверберація зможе перемістити вас в будь-який простір - від вітальні до кафедрального собору.

"Pure Analog Circuit"

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

MONTAGE обладнаний професійними балансними виходами зі схемотехнікою "Pure Analog Circuit" (PAC). PAC покращує якість сигналу після конвертації для точного відтворення гармонік і частотного діапазону. Результат - експресивне і точне відтворення кожної зіграної ноти.

чудова інтеграція

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Як інтегрувати ваше інструмент в операційну систему? Як організувати і впорядкувати бібліотеку звуків і ефектів? Як саме ви хочете взаємодіяти з інструментом під час виконання? MONTAGE дає вам відповіді на всі ці (і не тільки ці) питання завдяки гнучкому і зручному інтерфейсу.

USB Audio / MIDI з'єднання

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Підключіть MONTAGE до вашого комп'ютера звичайним USB кабелем і передайте кожен найдрібніший нюанс власної творчості в аудіоредактор. продвінутий USB драйвер дозволяє передавати до 16-ти і отримувати до 3-х СТЕРЕО каналів аудіо в форматі 24 біт / 44.1кГц (підтримується частота дискретизації до 192 кГц) в / з вашого комп'ютера або iOS пристрої (MONTAGE є class compliant пристроєм і не вимагає установки додаткових драйверів). Крім того, USB з'єднання забезпечує повну підтримку MIDI (16 каналів).

Плавне перемикання звуків SSS (Seamless Sound Switching)

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Seamless Sound Switching (SSS) дозволяє вам плавно перемикатися між перформансами без обрізання звуків або ефектів. Це чудова опція для виступаючих музикантів допоможе легко завершити одну композицію і почати наступну без зупинки.

* Функція SSS доступна для перформансів, що включають в себе не більше 8 партій.

A / D вхід

A / D вхід дозволяє обробляти зовнішній аудіосигнал використовуючи DSP інструменту. Підключайте мікрофони, гітари або будь-який лінійний джерело аудіо та обробляйте їх вбудованими ефектами. Ви навіть можете використовувати зовнішнє аудіо разом з ефектами Envelope Follower або Sidechain для створення воістину унікального звучання.

зручне управління

Сенсорний дисплей

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Вибирайте і редагуйте необхідні параметри, використовуючи новий кольоровий сенсорний дисплей.

8 поворотних енкодерів і фейдеров з LED індикацією

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Дискретні LED індикатори, розташовані праворуч від кожного фейдера вказують на його положення, дозволяючи легко орієнтуватися навіть у темному приміщенні.

якісна клавіатура

MONTAGE доступний в трьох різних конфігураціях:

  • MONTAGE6 and 7 обладнані преміальної напівзваженою клавіатурою FSX з функцією послекасания на 61 і 76 клавіш.
  • MONTAGE8 оснащений повністю зваженою клавіатурою Balanced Hammer на 88 клавіш з молоточковим механізмом і функцією послекасания. Вона забезпечує рівне опір кожної клавіші і чудово підходить для гри на різних інструментах: акустичне і електро фортепіано, синтезаторах, органах і не тільки.

LIVE SET

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Вкладка Live Set дозволяє організовувати ваші перформанси в необхідному порядку без необхідності їх перейменування, редагування або копіювання. Ви можете легко призначити будь-який обраний перформанс на Live Set. Це чудова функція дуже стане в нагоді виступаючим і сесійним музикантам.

Режим прямого контролю (Direct Control Assignment)

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

Завдяки функції Direct Control Assignment ви можете призначити контролер за допомогою одного натискання кнопки. Просто виберіть параметр, натисніть кнопку Direct Control Assignment і редагуйте його. Все просто!

Cubase AI 8 в комплекті

Yamaha Montage - ELTON.COM.UA

MONTAGE поставляється в комплекті з Cubase AI - професійним та неймовірно функціональним аудіоредактора від Steinberg.MIDI
IN/OUT/THRU
Бренд
Yamaha
Вес
15 кг
Гарантия
12 месяцев + 12 месяцев бесплатного сервисного обслуживания
Дисплей
7" TFT Color Wide VGA LCD touch screen
Интерфейсы
[USB TO DEVICE], [USB TO HOST], MIDI [IN]/[OUT]/[THRU], FOOT CONTROLLER [1]/[2], FOOT SWITCH [ASSIGNABLE]/[SUSTAIN], OUTPUT (BALANCED) [L/MONO]/[R] (6.3 mm, Balanced TRS jacks), ASSIGNABLE OUTPUT (BALANCED) [L]/[R] (6.3 mm, Balanced TRS jacks), [PHONES] (
Клавиатура
Динамическая с послекасанием
Количество клавиш
61 (5 октав)
Композиции
64 songs
Контроллеры
Master Volume, AD Input Gain knob, Pitch Bend wheel, Modulation wheel, Ribbon Controller, Control Sliders x 8, Knobs x 8, Super Knob, Data dial
Память
Preset: 5.67 GB (when converted to 16 bit linear format), User: 1.75 GB
Полифония
128 нот
Производство
Япония
Размеры
1037 х 131 х 396 мм
Секвенсор
16 Sequence tracks, Tempo track, Scene track
Тембры
Performance: примерно 1,900
Тон-генератор
Motion Control Synthesis Engine AMW2: 8 Elements FM-X: 8 Operators, 88 Algorithms
Эффекты
Reverb x 12 types, Variation x 76 types, Insertion (A, B) x 76 types*, Master Effect x 15 types *A/D part insertion x 71 types (Preset settings for parameters of each effect type are provided as templates) Master EQ (5 bands), 1st part EQ (3 bands), 2nd p
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші