Синтезатор Yamaha MX61

47 937 
Немає у наявності
Бонусні бали: 959 баллів
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна

Синтезатори серії MX об'єднують в собі надійність "заліза" і гнучкість "софтового" контролера

MXSeries

Нова MX-серія синтезаторів оснащена добірними тембрами від Yamaha MOTIF XS лінійки професійних синтезаторів. Ця потужна звукова палітра розміщена в компактних і легких корпусах на 49 або 61 клавішу, ідеально відповідають сучасному стилю життя "on-the-go".

Але MX серія це не тільки синтезатори; вони створені для того, щоб заповнити пробіл між "залізом" і "софтом". Володіючи великим набором MIDI USB підключень, функціями контролерів для DAW і VST додатків, а так само і пакетом потужного ПО для створення музики, MX об'єднують в собі надійність "заліза" і гнучкість "софтового" контролера, щоб дати Вам найкраще з двох світів по незвичайно доступною ціною.

Нова MX серія об'єднує в собі тембри Motif XS, USB Audio / MIDI інтерфейс і покращений DAW / VST контролер за доступною ціною

Більше 1000 тембрів від MOTIF серії синтезаторів

Over 1000 Sounds from the MOTIF Series

MX серія оснащена більше 1000 тембрів від популярної серії професійних синтезаторів Yamaha MOTIF XS. Від реалістичних акустичних тембрів фортепіано, струнних та ударних до комплексних 8-елементних синтезаторних звучань MX оснащені самими кращим, що може запропонувати Motif XS.

У MX дуже простий і зручний інтерфейс для швидкого вибору потрібного тембру, а нова функція вибору по категорії робить пошук потрібного тембру ще простішим. Ви так само можете редагувати і зберігати свої звуки в пам'яті.

VCM ефекти

VCM Effects

Синтезатори MX оснащуються ефектами VCM, які емулюють класичні вантажні аналогові ланцюги ефектів завдяки цифровим моделям. Звучання 70-х знову в моді завдяки емуляції рідкісних вінтажних аналогових звучань еквалайзерів, фленжер, фазер і wah ефектів, які стали популярними завдяки видатним клавішником тих років.

Простий режим "Split / Layer Performance Mode"

Easy Split / Layer Performance Mode for Instant Inspiration

Режим "Performance Mode" в Motif-ах завжди був ключовим для пошуку натхнення у створенні нової музики, і MX тут не є винятком. Ви можете легко поєднувати два тембру разом, використовуючи клавіші "Split" і "Layer", при цьому кожен зі своїм інтелектуальним арпеджиатором і партією ударних, щоб створити справжній перфоманс з віртуальної групою.

Всі 128 перфомансів в MX можуть бути редагувати користувачем, а спочатку вони запрограмовані різними клубними грувами.

128-нотна поліфонія і мультітембральность в 16 партій

16-Part Multi Timbral and 128-note Polyphony

Кожен "Performance" включає в себе не тільки три тембру, описаних вище, але і настройку для повноцінної гри "16-Part Multi". Ви можете перемикати між будь-який з 16 партій без переривання звучання. З 128-нотною поліфонією навіть складний музичний твір або секвенция з Вашого DAW ініложенія прозвучить ідеально.

Всі ці можливості перетворюють MX в ідеальний тон-генератор для живих виступів або програвач MIDI доріжок з Вашого DAW додатки з ПК.

Двосторонній USB Audio / MIDI інтерфейс

Bi-directional USB Audio / MID Interfacing

MX не просто керує програмним забезпеченням DAW або VST; він являє собою повноцінний аудіоінтерфейс. Просто підключивши USB кабель до ПК Ви зможете моніторити всі звуки з комп'ютера підключивши навушники або студійні монітори до виходу MX.

Аудіоконвертори в MX створені для професійних аудіо завдань, так що будь-який звук з Вашого комп'ютера - навіть гри - будуть звучати значно краще використовуючи MX. Аудіоінтерфейс MX двосторонній, так що Ви зможете записувати внутрішні звуки MX безпосередньо в ПК без необхідності в додатковій аналогової конвертації сигналу, тим самим отримуючи максимально можливе його якість.

Великий набір контролерів для VST і DAW додатків

Extensive Hands-On Controls for VSTs and DAWs

MX так само оснащений надійними контролерами і кнопками для управління звуками, параметрами DAW додатків і VST інструментів. Оманливе простий інтерфейс об'єднаний з редактором темплейтов (шаблонів) на ПК, так що будь-який VST інструмент, старий або щойно придбаний Вами може бути легко і швидко налаштований для управління ним з MX.

Існують також спеціальні темплейти (шаблони) для використання з різними DAW додатками. При роботі з Cubase передбачена навіть спеціальна кнопка "AI", щоб будь-яким параметром можна було керувати великим колесом-енкодером. Ніколи ще не було так просто і повноцінно управляти Cubase-му.

Потужне ПО для створення музики в комплекті з МХ

A Complete Suite of Music Production Software Included

Серія MX - це не тільки синтезатор. Він комплектується потужним ПО для створення музики. Обладнання, що поставляється в комплекті ПО Steinberg Cubase AI дозволяє мати 48 аудіо треків і 64 MIDI треку, вести примітки, використовувати VST ефекти, так що з MX і AI у Вас з'являється повноцінне рішення для створення музики.

Ми не зупинилися тільки на цьому; в комплекті Ви так само знайдете VST інструменти для впевненого старту: Steinberg Prologue і емулятор органу Yamaha YC-3B. Крім цього реактори темплейтов (шаблонів) допоможуть керувати будь-яким VST, в тому числі програмами сторонніх розробників.

Аналогові і цифрові інтерфейси

Complete Analog and Digital Connectivity

На додаток до USB аудіо / MIDI порту MX оснащений портом USB to Device, так що Ви можете підключати USB флешки для збереження даних, а так само програвання wave файлів з USB носіїв. Якщо Ви хочете додати MP3 плеєр в Вашу систему, підключіть його до аналогового стерео AUX входу.

Легкий корпус і якісна клавіатура Yamaha

A Lightweight Design with a Quality Yamaha Keyboard

Тоді як більшість MIDI контролерів оснащуються недорогими OEM клавіатурами, MX забезпечили високоякісної клавіатурою Yamaha - світового лідера у виробництві клавішних інструментів. З вагою 3.8кг (MX49) або 4.8кг (MX61), кожну модель можна легко підняти і нести в одній руці.

Синтезатори MX мають компактний дизайн, їх зручно транспортувати на виступ, і вони відмінно вписуються в домашню музичну студію.

Yamaha MX49 MX61 синтезаторы


клавіатура 61 повнорозмірна динамічна клавіша
Тон-генератор AWM2
поліфонія 128 нот
тембри 1,106 Normal Voices + 61 Drum Kits, GM: 128 Normal Voices + 1 Drum Kit, User: 128 Normal Voices + 8 Drum Kits
Зтили 128 перфомансів, 208 патернів
дисплей 3 digit LED + 20 x 2 line character LCD (backlit)
композиції 27 демо композицій
ефекти Reverb x 9 types (42 presets), Chorus x 17 types (88 presets), Insertion Effect x 48types (267 presets) x 4, Master EQ (5 bands)
пам'ять WaveROM 166 мБ
Мультитембральность 16 партій
інтерфейси Входи для педалі сустейн і додаткового ножного контролера
MIDI MIDI In + MIDI Out (5DIN)
USB TO DEVICE є
USB TO HOST є
контролери Колеса Pitch Bend і Modulation, 4 програмованих енкодерів + колесо Data
Розміри 984 х 112 х 299 мм
вага 4.8кг
додатково 999 арпеджиатором
виробництво Китай
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
харчування Блок живлення Yamaha PA-150 (в комплекті)
MIDI
MIDI In + MIDI Out (5DIN)
Бренд
Yamaha
Вес
4.8кг
Гарантия
12 месяцев + 12 месяцев бесплатного сервисного обслуживания
Дисплей
3 digit LED + 20 x 2 line character LCD (backlit)
Интерфейсы
Входы для педали сустейн и дополнительного ножного контроллера
Клавиатура
Динамическая
Количество клавиш
61 (5 октав)
Композиции
27 демо композиций
Контроллеры
Колеса Pitch Bend и Modulation, 4 программируемых энкодеров + колесо Data
Мультитембральность
16 партий
Память
WaveROM 166 мБ
Питание
Блок питания Yamaha PA-150 (в комплекте)
Полифония
128 нот
Производство
Китай
Размеры
984 х 112 х 299 мм
Стили
128 перфомансов, 208 паттернов
Тембры
1,106 Normal Voices + 61 Drum Kits, GM: 128 Normal Voices + 1 Drum Kit, User: 128 Normal Voices + 8 Drum Kits
Тон-генератор
AWM2
Эффекты
Reverb x 9 types (42 presets), Chorus x 17 types (88 presets), Insertion Effect x 48types (267 presets) x 4, Master EQ (5 bands)
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Можливо вас це зацікавить
  • Хіти продажу
  • Найпопулярніші