Укулеле концерт Flight DUC380 Coral

3 024 
В наявності
Ціни в баллах: 3024 бала
Бонусні бали: 60 баллів
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна
Колір таємниці та незвіданого світу! Де мелодії і звуки, як знову знайдені види, знаходять свій шлях в коралах нашої уяви. Цей інструмент здатний надихнути вас так само сильно, як і тих, хто його чує.
Ця укулеле розміру концерт, а значить, ви можете грати і співати одночасно або спробувати освоїти фінгерстайл. Ось чому багато людей купують концерти, це золота середина, яку вибирають як віддані шанувальники сопрано, так і прихильники
просунутих технік, наприклад, гавайської. Цей інструмент надає вам можливості і для того, і для іншого.
 
Деревина махагони
 
Махагони (червоне дерево) - матеріал, з давніх-давен використовується для виробництва музичних інструментів. Він відомий своїм повним і чітким звуком, з густими низькими обертонами і хорошою
чутливістю до високих нотах. Це дерево має високу еластичність, але разом з тим йому властива чудова міцність і стабільність, а значить, на відміну від інших порід дерев, ймовірність деформації інструменту мінімальна.
 
Тримач ременя
 
Звичайно, можна навчитися грати на укулеле і без використання ременя, але чому б не скористатися цією можливістю? Ремінець полегшує підтримку вашої укулеле, так що ви можете грати на ній годинами. Це також дозволить тримати ваші руки вільними в перерві між піснями. Ми дбаємо про тих, хто грає на Flight, тому ми стали устаналівать стреплок на всіх наших укулеле.
 
Чудово виглядає і легко налаштовується.
 
Дизайн головки грифа - невід'ємний елемент укулеле Flight. У всіх наших укулеле головка грифа ретельно продумана і у даної моделі оснащена кілками закритого типу, які прекрасно тримають стрій.
 
Корпус
Розмір: Сопрано (17 ладів)
Верхня дека: Махагони
Корпус: Махагони
Бридж: Горіхове дерево
Колір червоний
Тримач ременя: є
 
Гриф
Гриф: Африканський Береза
Накладка на гриф: Горіхове дерево
Лади і поріжки: Кость
Ширина лада: 35мм
Струни: Aquila Super Nylgat
 
Iнше
Маркери на ладах: 5й, 7й, 10й, 12й і 14й лади.
Особливості: гітарний виріз, напівкругла задня частина корпусу, кілки відкритого типу, розетка з лазерним гравіюванням, преміальні струни Aquila Super Nylgut, маркери на бічній частині грифа.
Чохол і буклет з інструкцією в комплекті!
Бренд:
FLIGHT

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук